Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klara

Kolka dziecięca, kateter windi, krew w kale

Polecane posty

 

Dziewczyny dałam mu mleko z butli. Od razu mu się ładnie beklo, śpi już 2h prawie i nie ulał. Jest spokojny. Dziwne. Może coś z moim mlekiem jest nie tak. 

Ile ma? Może też alergia tak jak u Klary? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie miał 4tyg. Na alergika mi nie wygląda. Jest grubiutki bo wazy 5.6kg. Żadnych wysypek. W sumie od 3dni nie jem nic co mogłoby go uczulać. Tylko chleb z wędlina i wafle ryżowe więc nawet nie mam czego wyeliminować z diety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny dałam mu mleko z butli. Od razu mu się ładnie beklo, śpi już 2h prawie i nie ulał. Jest spokojny. Dziwne. Może coś z moim mlekiem jest nie tak. 

Moze cos zjadłaś co mu szkodzi a może faktycznie alergia. Ty lub Maz macie na cokolwiek? Wtedy jest większa szansa, ze dziecko tez ma (może mieć na cos innego). 

 U nas nie tyle się ulewalo (chociaż tez), co był ciągły placz, wysypka, niedojadanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zaraz będzie miał 4tyg. Na alergika mi nie wygląda. Jest grubiutki bo wazy 5.6kg. Żadnych wysypek. W sumie od 3dni nie jem nic co mogłoby go uczulać. Tylko chleb z wędlina i wafle ryżowe więc nawet nie mam czego wyeliminować z diety. 

Moja połykała dużo powietrza podczas jedzenia. Też była na piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moja połykała dużo powietrza podczas jedzenia. Też była na piersi. 

I jak temu zaradzilas? Przeszło jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I jak temu zaradzilas? Przeszło jej?

W końcu przeszło... Tak jak pisałam po trzech miesiącach skończył się placz przy oddawaniu gazów w dzień, ale za to zaczęły się problemy z oddawaniem ich w nocy, kiedy się nie ruszała. Szczerze mówiąc, problem zupełnie zniknął dopiero miesiąc temu, kiedy odstawiła się od piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to lekka nietolerancja na mleko? Ja się też trochę męczyłam, próbowałam naturalnych metod i było ciut lepiej, ale nie zawsze i nie od razu, a potem ktoś mi polecił delicol, dodawałam go do każdej porcji i mały przestał mieć z tym problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×