Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maarriiaa

Czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Hej dziewczyny  

3 dni przez owulacja kochałam się z chłopkiem, gumka poszła ale nie skończył we mnie. Po tym dostałam normalnie okres (trochę krótszy niż zwykle bo 3 dni a zazwyczaj mam 4), jeśli chodzi o obfitość to był tak samo jak zawsze. Minął miesiąc a kolejnego okresu już nie dostałam (nie było współżycia w tym czasie). Normalnie miałam objawy pms przed, ale okres spóźnia się już 5 dzień 😕 Czy mogę być w ciąży? (Jedyny objaw to senność, ale może być spowodowany alergią) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja tez czekam na okres a ostatni był 17.03 😁 jak ma się nieregularne miesiączki to tak jest niestety, aczkolwiek możliwe ze się stresujesz tym ostatnim razem kiedy uprawialiscie seks i gumka poszła, wiec spokojnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miesiączki mam regularne...Znaczy mialam do tej pory i w sumie uspokoiłam się jak dostałam okresu po tym pęknięciu....a teraz znów zaczęłam panikować, bo 6 dzień i nic... 😞 Choć faktycznie dużo stresu ostatnio przeżywałam z różnych powodów ..może wynik tego 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie miesiączki mam regularne...Znaczy mialam do tej pory i w sumie uspokoiłam się jak dostałam okresu po tym pęknięciu....a teraz znów zaczęłam panikować, bo 6 dzień i nic... 😞 Choć faktycznie dużo stresu ostatnio przeżywałam z różnych powodów ..może wynik tego 😕 

Myśle ze spokojnie trzeba poczekać, ja tez czekam 😂 bóle mam od paru dni wiec czekam, myśle ze dostaniesz w krotce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic prostrzego, po prostu zrób test ciążowy i będziesz wszystko wiedzieć 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po takich przejściach z prezerwatywą może spróbujcie coś innego. Ja np. używam diafragmy dopochwowej caya. To też jest zabezpieczenie mechaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej przepraszam że pisze tutaj Ale mam problem I z góry proszę o pomoc mianowicie uprawialam sex w prezerwatywie nie było wytrysku było to w 12,13,I 19 dc cykl mam od 28-30dni okres ma mi się zacząć za 7 dni boli mnie brzuch i jajniki  trochę, czuje się pełna boli mnie głowa i analizuje ta sytuację non stop boję się że mogę być w ciąży proszę o odpowiedź.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×