Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QWERTY

Obowiązki domowe

Polecane posty

Mam taką zagwozdkę, może mi pomożecie: dzielimy właśnie z partnerem obowiązki domowe, tak żeby było sprawiedliwie. Jemu w udziale przypadły podłogi, więc stwierdził, że kupi robota, który to będzie robił za niego. Zastanawiam się nad tym, która z opcji jest sprawiedliwa:

1) Kupuje robota, więc powinien zostać w nagrodę odciążony i mieć wiecej wolnego czasu.

2) Kupuje robota, który odciąża nas oboje, a reszte obowiązków dzielimy między siebie i oboje mamy więcej wolnego czasu.

Która z opcji jest sprawiedliwa? Dodam, że żadne z nas nie lubi sprzątać 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam taką zagwozdkę, może mi pomożecie: dzielimy właśnie z partnerem obowiązki domowe, tak żeby było sprawiedliwie. Jemu w udziale przypadły podłogi, więc stwierdził, że kupi robota, który to będzie robił za niego. Zastanawiam się nad tym, która z opcji jest sprawiedliwa:

1) Kupuje robota, więc powinien zostać w nagrodę odciążony i mieć wiecej wolnego czasu.

2) Kupuje robota, który odciąża nas oboje, a reszte obowiązków dzielimy między siebie i oboje mamy więcej wolnego czasu.

Która z opcji jest sprawiedliwa? Dodam, że żadne z nas nie lubi sprzątać 😉 

 

Robot gowno posprząta. Zatnie się na małej przeszkodzie. Znajoma kiedyś se włączyła, wyszła, w międzyczasie kot wykulał gowienko z kuwety, a robot usłużnie rozmazał to po podłodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Robot gowno posprząta. Zatnie się na małej przeszkodzie. Znajoma kiedyś se włączyła, wyszła, w międzyczasie kot wykulał gowienko z kuwety, a robot usłużnie rozmazał to po podłodze. 

Dzięki, mam kota 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moim zdaniem mocna 2. Jeśli macie zmywarkę to powiedz że jesteś całym sercem z nią kiedy myje talerze. I macie remis 😄😃

Jestem całym sercem za zmywarką i pralką też 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem całym sercem za zmywarką i pralką też 😄

A mi jakoś tak specjalnie zmywarka nie jest potrzebna, sama nie mogę w to uwierzyć ale no nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo płacisz za marzenia, a nie za dobry produkt. Myślę, że jeszcze długo nie będzie porządnego urządzenia wartego zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×