Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kina 95

Depilacja laserowa

Polecane posty

Hej dziewczyny czy któraś z was miała robioną depilację laserową? Czytałam dużo opinii na internecie jednak są bardzo różne. Jedni polecają drudzy nie. Jest to dość kosztowny zabieg, ale od kilku lat cierpię na hirsutyzm. Na moje szczęście nie jest to az tak tragicznie jak u innych, jednak coraz częściej myślę nad pozbyciem się włosków na dłuższy czas. Depilacja woskiem nie wchodzi w gre,a maszynką już nie wyrabiam. Włoski są coraz bardziej twardsze i grubsze no i wbijają sie w skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Depilacja laserowa szczególnie laserem diodowym jest badrdzo skuteczna jeśli jest dobrze wykonana plus laser jest sprawny - serwisowany... jednak niestety przy problemach hormonalnych da jedynie chwilowy efekt 😞 raczej nie polecam bo myślę że zadziała nieskutecznie- do momentu jak będziesz robiła wlosków będzie mniej ale jak skończysz serie włoski niestety odrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, EwelGosz napisał:

Depilacja laserowa szczególnie laserem diodowym jest badrdzo skuteczna jeśli jest dobrze wykonana plus laser jest sprawny - serwisowany... jednak niestety przy problemach hormonalnych da jedynie chwilowy efekt 😞 raczej nie polecam bo myślę że zadziała nieskutecznie- do momentu jak będziesz robiła wlosków będzie mniej ale jak skończysz serie włoski niestety odrosną

Dokładnie,  zgadzam się,  możesz ewentualnie kupić laser do domowych zabiegów , z pewnością włoski osłabna i znikną na parę tygodni,  oczywiście po regularnym stosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×