Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
daarkoo

jka radzicie sobie z samotnościa ?

Polecane posty

Tak jak w temacie - jak sobie z tym radzicie ?

bo czasem strasznie mi to doskwiera jednak z drugiej strony nie lubię spędzac czasu wśród innych bo strasznie denerwują mnie ludzie. Zawsze w każdym jest jakaś cecha charakteru której nie moge znieść przez co też nie mogę znalezć dziewczyny ( pomijając to że jestem brzydki :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij uprawiać sport to poprawia samopoczucie psychiczne. Ja dużo pracuję także czas dla siebie mam tylko w weekendy i to nie zawsze bo nieraz ktoś o coś nudzi żeby zrobić.Ogolnie musisz znaleźć cel w życiu i nie dla każdego jest to rodzina i dzieci. Jak jesteś brzydki to możesz popracować trochę nad wyglądem i zadbać o siebie i dla siebie ! Dobra książka,gry video,sport, podróże,wycieczki górskie,filmy dokumentalne to mnie relaksuje i motywuje do działania.Znajdz pasję życiową to nadasz sens swojej egzystencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to tyle samotnych to może jedna z Was drogie kicie będzie mi masować plecki dziś wieczorem?👅😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z samotnością nie powinno walczyć się tylko ją zaakceptować. Egoistycznie ten czas przekuć na moment dla siebie. Oddać się hobby/pasjom/kształceniu. Robić to co lubi się, nie szukać na siłę towarzystwa, wyluzować. Wtedy przychodzi spokój dupy, a samotność staje się naturalnym, nieuwierającym zjawiskiem.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Alinka43 napisał:

Jest ok-bo nie mam zbytnio wyboru

Nie widzę entuzjazmu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2020 o 01:06, daarkoo napisał:

jak sobie z tym radzicie ?

Doskonale. Nawet ją lubię. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×