Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nba

Jestem ślepy a nie chce nosić okularów

Polecane posty

Co zrobić z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Zawsze możesz udawać głuchego u okulisty i nie słyszeć że powinieneś nosić okulary. I po problemie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I widzisz karma do cb wrocila

Ja już od 5 lat mam problemy ze wzrokiem, obraz mi się rozdają i okulista stwierdził astygmatyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to czemu nie iść do dobrej kliniki, dobrego okulisty który właściwie się zajmie. A moze laserowa korekcja? ja poszłam w Poznaniu do Optegry i nie żałuję. Bo nie dość ze wyjaśnili wszystkie wątpliwości to teraz nie muszę nosić oksów już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na początek warto wybrać się na badanie wzroku? Nie musisz iść od razu do okulisty, badanie wykonasz też w salonie optycznym i tam również pomogą dobrać szkła. Jeśli nie chcesz nosić okularów to spróbuj z soczewkami. Chociaż teraz te okulary są takie ładne, że na prawdę jest w czym wybierać. Ja chodzę do salonu Paris Optique i tam zawsze mi dobrze doradzają z oprawkami. Ceny są dobre i wybór spory. Bezpłatne badanie również u nich wykonasz, warto zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie zabiegu korekcji wzroku. Trafiłam na klinikę w Warszawie, do Optegry i szczerze mówiąc doskonale się mną zajęli, wszystko dobrze wytłumaczyli i zaopiekowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×