Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
XD XD

Czy mogę jej powiedzieć że ją lubię?

Polecane posty

Od ponad tygodnia piszę z bardzo fajną i miłą dziewczyną ale prawda jest taka że bardzo ją lubię tylko nie wiem czy mogę jej to powiedzieć, piszemy ze sobą całymi dniami ale nie wiem czy ona mnie lubi, boje się co by było jakbym jej powiedział że bardzo ją lubię, próbowałem troszkę dawać jej małe znaki ale nie wiem czy zrozumiała i nie wiem czy mnie lubi, niby zawszę mi odpisuję jak najszybciej i sama zawszę z samego rana do mnie piszę i dopiero jak idzie spać to kończymy pisać ale nie wiem czy mnie lubi czy może po prostu jestem dla niej tylko znajomym i się przestraszy jak jej coś takiego powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze do Ciebie i na bieżąco odpisuje - czyli Cię lubi.  Nic na siłę nie rób , lepiej gdy czas wszystko sklei w całość bo ja jeszcze spłoszysz.  Tydzień pisać z kimś to nie dużo. Także ten ruch może być niekorzystny dla Ciebie.  🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D

 

Jak pisze do Ciebie i na bieżąco odpisuje - czyli Cię lubi.  Nic na siłę nie rób , lepiej gdy czas wszystko sklei w całość bo ja jeszcze spłoszysz.  Tydzień pisać z kimś to nie dużo. Także ten ruch może być niekorzystny dla Ciebie.  🙂

Dokładnie. Jeszcze może być na to za wcześnie by mówić że się tą osobę lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

D

Dokładnie. Jeszcze może być na to za wcześnie by mówić że się tą osobę lubi

Dokładnie.  Nie wiadomo jakie osoba ma podejście.  Przede wszystkim czy nie ceni sobie za bardzo swojej wolności gdzie stopniowo nastawia się na związek.  Albo stopniowo chce kogoś poznać pod długim znakiem zapytania by zweryfikować czy tak czy nie.  Także ten ruch to ryzyk - fizyk.  Jak po tygodniu człowiek czuje że kogoś ma w garści i w zasadzie nic więcej nie musi robić to wszystko może stanąć w miejscu albo wrócić do czasów - tydzień wstecz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×