Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Batou

Zastanawiam się nad sprzedażą mieszkania

Polecane posty

Gość Batou

i wszystkiego co mam w Polsce. Nikt tam już na mnie nie czeka. Ostatnia osoba do której jeździłem nie chce mnie znać 😞 Już nie mam do kogo jechać do Polski. Chyba w lato lub jesienią sprzedam wszystko co mam w Polsce i już nie będę wracał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Zaczeliśmy dzisiaj pracę :classic_cool: Czyli okazało się że nic nie robimy tylko czekamy na nowe wprowadzenie do pracy w czasach epidemi :classic_biggrin: Miało zacząć się o 8 i nic się nie dzieje. ... no przyjechać do pracy by też nic nie robić?! Zajmę się szukaniem stron i agencji handlu nieruchomościami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Właśnie myślę, że jeśli sprzedawać to najpóźniej jesienią. Mieszkania dopiero zaczynają tanieć i to chyba długotrwałą tendencja. Do tego złotówka leci w dół i z pisem u władzy już ma małe szanse na wyjście na prostą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były Kielczanin : ) Az tak dużego popytu na mieszkania w CK chyba nie ma... zależy od lokalizacji i stanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A nie możesz wynajmować to mieszkanie?

Dobry pomysł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

i wszystkiego co mam w Polsce. Nikt tam już na mnie nie czeka. Ostatnia osoba do której jeździłem nie chce mnie znać 😞 Już nie mam do kogo jechać do Polski. Chyba w lato lub jesienią sprzedam wszystko co mam w Polsce i już nie będę wracał. 

Sponsor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Wynająć?! No jeszcze mnie nie ...ało! Nie dość że marne pieniądze to do tego musiałbym mózgu nie mieć by wynajmować komuś przy naszym prawie gdy do tego nie jestem w Polsce. Ta i nie pozbędę się potem lokatorów i jeszcze za nich rachunki będę musiał płacić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×