Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anna23

Chory kanarek

Polecane posty

Witam.  Czy znajdę dobrą duszyczke ,która podpowie mi co sie dzieje z kanarkiem.  Mianowicie jest z nami od 2 tygodni ,do tej pory wszystko było dobrze . Ptaszek był radosny ,śpiewał. Wczoraj nie mial siły chodzić.  Przewracał się , spał w dzień , co chwile jadł.  Przeczytałam , że zaparzenie rumianku moze coś pomoże. Dzisiaj Ptaszek czuje sie lepiej , jest ruchliwe ,mniej śpi , oczywiscie ma apetyt ,mało co śpiewa . Ale niepokoi mnie to ze jest napuszony. Co to moze być? Jak mu pomóc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest wiosna, potrzebuje 'kumpelkę' albo kumpla 🙂 musisz to sprawdzić, czy NIE JEST LGBT ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jest wiosna, potrzebuje 'kumpelkę' albo kumpla 🙂 musisz to sprawdzić, czy NIE JEST LGBT ?

 

czyli to może być normalne ? Tzn to puszenie? Jestem totalnie ciemna w tym , bo po raz pierwszy mam kanarka ..

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może zmień karmę bo zdarza się że w sklepach sprzedają stęchłą... węgiel leczniczy można podać bo działa detoksykujaco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pozatym zachowuje sie normalnie.  Śpiewa ,lata , nie śpi w dzień. Wyglada jakby połknął piłeczkę , moze to ból brzucha? Zaopatrze sie w ten węgiel ,moze pomoże . A jak nie to czeka nas wizyta u weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale pozatym zachowuje sie normalnie.  Śpiewa ,lata , nie śpi w dzień. Wyglada jakby połknął piłeczkę , moze to ból brzucha? Zaopatrze sie w ten węgiel ,moze pomoże . A jak nie to czeka nas wizyta u weterynarza.

Ciężko powiedzieć, mnie przez karmę padła papuga u znajomej było to samo dlatego o tym piszę bo wcześniej bym na to nie wpadła... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do faceta od, którego kupilam kanarka i mowi ze kanarek mu umarł po mleczu ,albo od sałaty kupionej w markecie.  No nic dalej będziemy obserwowac ,oby wszystko było dobrze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzwoniłam do faceta od, którego kupilam kanarka i mowi ze kanarek mu umarł po mleczu ,albo od sałaty kupionej w markecie.  No nic dalej będziemy obserwowac ,oby wszystko było dobrze.  

Może sprawdź sobie na jakiejś fachowej str czym powinien się żywić taki kanarek... wiem, że mleczu nie mogą jeść świnki morskie i sałata też raczej w ograniczonych ilościach... a tutaj to nic więcej nie doradze... ale może to tylko przeziębienie na temp też zwróć uwagę na to czy klatka nie stoi w przeciągu... obserwujcie i oby wyzdrowiał.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby.  Dziekuje za pomoc.  Wszystkiego dobrego🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzwoniłam do faceta od, którego kupilam kanarka i mowi ze kanarek mu umarł po mleczu ,albo od sałaty kupionej w markecie.  No nic dalej będziemy obserwowac ,oby wszystko było dobrze.  

A może zmienia piórka, moja Nimfa tak się puszy na jesień i wiosnę. Wiosną rzuca zimowy puch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×