Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmidaButsu

Byliście się przewietrzyć na dworku bo pogoda idealna

Polecane posty

Ja byłam właśnie na spacerze mało mnie nie wywialo. Na rower to kijowo niestety. Czekam do jutra😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja byłem na dworze, stanąłem za rogiem bloku (przy szybach od restauracji) i zacząłem marszczyć sobie członek, ponieważ chciałem sobie ulżyć. Przez to zimno fallus nie chciał stanąć, a z restauracji usłyszałem tylko rechot klientów z tej mojej sytuacji. Uciekłem do mieszkania

Co za przypał narobiłeś i skąd u licha w tobie tyle odwagi? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja byłem na dworze, stanąłem za rogiem bloku (przy szybach od restauracji) i zacząłem marszczyć sobie członek, ponieważ chciałem sobie ulżyć. Przez to zimno fallus nie chciał stanąć, a z restauracji usłyszałem tylko rechot klientów z tej mojej sytuacji. Uciekłem do mieszkania

To se przewietrzyles fallusa 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam zapędy ekshibicjonistyczne, często wychodzę nagi na balkon zapalić albo masturbuję się w parkach, między blokami. Nieszkodliwy fetysz.

Kiedyś w necie napisał do mnie jakiś gej, że wylize mi rowek w lasku miejskim xDDD

Acha to całkiem ciekawe hobby 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kiedyś podszedłem do szyby baru mlecznego we Wrocku i jakiś koleś jadł obiad, a dyskretnie wyjąłem fallusa z jajkami, aż w koncu on to zauwazyl ze stoję przy szybie z wywalonym fifrakiem, TAKIE OCZY ZROBIŁ Xdddd

Ja bym się chyba obiadem zaczęła dławić. Hehe Ale sobie sport uprawiasz 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z samego rana zrobiłam zakupy, a tak to cały dzień pada : ) teraz chyba trochę przestało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×