Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AGNlESZKA

Ciąża po cesarce. Ile czasu czekałyście?

Polecane posty

 

A jednak wchodzisz na to forum i pytasz zebysmy z fusow herbaty wywrozyly ci ile masz czekac przed zajsciem w druga ciaze.

Pytam innych kobiet ile one czekały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo autorka jest strasznie   chamska i głupio- mądra  . Z jednej strony wielka zwolenniczka aborcji z drugiej strony kilka dni po cc chce sobie fundowac nastepne dziecko ..

Jestem chamska tylko dla głupich ludzi. Ty jak widzę też czytać nie potrafisz. Wspominam w moim poście że myślałam odczekać rok. Rok plus 9miesięcy ciąży (optymistycznie zakładając że zajdę w ciąże od razu) to prawie dwa lata między porodami (Nie kilka dni po cc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dziewczyny odpowiadają na zadane przez autorkę pytania, a ona się rzuca bo nie to chciała usłyszeć. A zachodz w ciążę nawet jutro bo przecież świetnie się czujesz, opinie lekarzy są be, a dziewczyny z forum to już w ogóle są bez mózgu bo raczyły podać konsekwencje szybkiej ciąży po CC.

Mój  problem polega na tym że rzadko która odpowiedz jest na temat. Poza tym nie zauważyłam aby wypowiedział się tutaj jakiś lekarz, a sama jeszcze takowego nie pytałam toteż proponuje nie wybiegać w przyszłość 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zajęciem w ciąże czekałam 3 lata i 3 miesiące. 2 cc  różni po 4 latach a i tak blizna się rozeszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 3 cc, 2012,2015 i 2019 Maj ,  w lutym zaszłam w kolejną ciążę niestety pozamaciczną. Kiedy poszłam do lekarza nic nie mówił o krótkim odstepie jedynie ciąża miała być na wsZelki wypadek wcześniej rozwiązana . Wszytsko zależy od organizmu i jak tam wygląda w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Abaja napisał:

Ja jestem po 3 cc, 2012,2015 i 2019 Maj ,  w lutym zaszłam w kolejną ciążę niestety pozamaciczną. Kiedy poszłam do lekarza nic nie mówił o krótkim odstepie jedynie ciąża miała być na wsZelki wypadek wcześniej rozwiązana . Wszytsko zależy od organizmu i jak tam wygląda w środku

Zgadza się tylko jak widać, na moim przykładzie, nie zawsze do końca widać, ze dzieje się coś złego. Oglądało mnie 3 ginekologów i niby z blizna ok. A na stole lekarz do mnie :Jezu blizna się pani rozeszła. DObrze, ze się Pani uparła na cesarkę, bo tragedia by była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie między jedną a drugą cesarką minęło 2 lata i 5 m-cy i wszystko było ok. Każdy organizm jest jednak inny. Dziewczyna z mojej sali  urodziła 2 i 3 m-ce i blizna jej się rozeszła. Miała tylko tyle szczęścia, że 3 tyg. przed terminem trafiła na obserwację i była już w szpitalu. Gdyby doszło do tego w domu nie zdążyłaby dojechać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra zaszła w ciąże rok po cesarce (wpadka)😊 druga ciaza tez skończyła się cesarka... 

mysle ze minimum rok musisz odczekać.. na wizycie kontrolnej pogadaj z lekarzem, powinien Ci coś doradzić i odpowiedzieć na twoje pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×