Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Olkus

Męczyłam 2 letnie dziecko w za małych butach. Nie mogę siebie tego darować

Polecane posty

Kilka dni temu zauważyłam na wkladce ze ma paluszki blisko końca wkładki. Zmierzyłam stopę na stojąco  ma 15 cm zmierzyłam wkładkę i również ma 15 cm w adidasych a w trampkach ma również 15 cm i na dodatek wąska wkładke. Boże jak mogła tak zaniedbc. Kupiłam mu trampki wkładka 16.5 cm torche mu  człapią. Czy nike ma 16 cm martwię sie ze zaraz będą za małe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nike ma zaniżoną rozmiarówkę w porównaniu z innymi firmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast nike, kup mu buciki z ani-but, ren-but, bartek, danielki, emel, kornecki albo jakiekolwiek inne opatrzone logo "zdrowa stopa" Póki co , jest mu obojętne czy ma logo , czy też nie, a buty z tym logo  są zdrowe(zapewniaja prawidłowy rozwój stopy) i wygodne dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emelki mieliśmy jak zaczynał chodzić. 

Źle zmierzyłam adidas ma wkładkę 15.5cm wiec synek może jeszcse w nich chodzić do momentu aż kupie nowe? 

Jeśli stopa ma 15 cm długości mierzona na stojąco to jaka wkładkę powinnam kupić? O 1 cm dłuższą? Tak kupowałam wcześniej a teraz Już zgłumiałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Emelki mieliśmy jak zaczynał chodzić. 

Źle zmierzyłam adidas ma wkładkę 15.5cm wiec synek może jeszcse w nich chodzić do momentu aż kupie nowe? 

Jeśli stopa ma 15 cm długości mierzona na stojąco to jaka wkładkę powinnam kupić? O 1 cm dłuższą? Tak kupowałam wcześniej a teraz Już zgłumiałam 

Tak, powinien wejść do bucika jeszcze twój palec. ok 1cm większe.Moj syn ma 15cm , kupiłam rozmiar 25.-16cm wkładka(według producenta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1cm większe buty to już za dużo trochę.Wyobraźcie sobie siebie w butach większych o 1cm-wygodne?Komfortowe do noszenia?Chyba nie do końca.Kupowanie też emeli to też nie gwarancja "zdrowej stopy".Idzie kupić dobre buty dla dziecka a tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie piszą ze stopa musi mieć luz to Ja już nie wiem.

Wiec jak ma 0.5 cm luzu to jest ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu stopa musi mieć luz ale nie może człapać. Proste.

Nie zamartwiaj się tym tak. Jakby coś dziecko bolało to by płakało i nie chciało butów ubierać. Przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej zawsze kupic troche wieksze niz potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×