Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Majjka35

Erotyczny masaż

Polecane posty

Bardzo mocno zastanawiam się nad takim masażem, i jestem ciekawa jak to w praktyce wygląda.W zasadzie mniej więcej wiem, ale ciekawa jestem, czy któraś z was, drogie panie z tego skorzystała.Czy masażysta jest nagi?I czy może odmówić masażu bo np jestem przy sobie..pytam, bo taka jestem, nie mam idealnego ciała, a nie chce aby robił to z niechęcią  i byle jak.Znacie jakieś gabinety z takim masażem dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za kobiety. Umiesz korzystać z przeglądarki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Odpowiem za kobiety. Umiesz korzystać z przeglądarki? 

Oczywiście, po co ta złośliwość, masz zły dzień i koniecznie chcesz sobie pokąsić? Jakbyś przeczytał post  dokładnie, wiedziałbyś że nie tylko o to pytałam, złotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem złośliwy. Tylko jak szukam czegoś konkretnego to wpisuję to w przeglądarkę. Nie sądzę żeby ktoś odmówił Ci masażu z uwagi na Twoją budowę ciała. Raczej skupił bym się na higienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z higieną nie mam problemu, to przecież oczywiste. Ciekawi mnie dokładnie jak to wygląda i może znajdzie się jakaś pani, ktora skorzytała z masażysty. P.s taaak , szukałam takich informacji w necie, nic szczególnego nie znalazłam,oprócz ogłoszeń nieprofesjonalistów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powinnaś skorzystać z gabinetów gdzie wykonują masaże tantryczne. Z prywatnych ogłoszeń bym nie korzystał będąc kobietą, bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukając trafiłam właśnie na takowe masaże.Ale czytałam ,że to nie taki masaż,który powoduje że kobieta ma orgazm;) Zawsze jest dopisek, że to z masażem erotycznym nie ma nic wspólnego;(A mi właśnie o taki chodzi;) Wiem, domyśliłam się, że takich masażystów z "ogłoszenia " omijać z daleka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×