Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
karen12

Powiedzieć o tym przyjaciółce?

Polecane posty

Chłopak mojej przyjaciółki pisze do mnie dziwne wiadomości piszemy np o seksie, o byłych itp ale kiedyś napisał mi wiadomość typu no jakbys nie była z Adamem to bym sie dawno z toba umowil ogolnie czesto mi sugerowal ze jestem ladna ale no myslalam ze chce byc miły ale potem dostalam wiadomosci np ladna jestes szkoda by cie nie zapinac, powinnas byc dupczona non stop ja masz anty itp bylam w szoku jak mozna cos takiego napisac kolezance i to swojej dziewczyny i bylej swojego kolegi (mielismy paczke znamy sie od dawna bo mieszkamy praktycznie dwa bloki od siebie, ja jakis czas temu rozstalam sie z adamem ale on pisal czesc tych wiadomosci jak jeszcze bylismy razem) teraz juz mam tylko kontak z moja kolezanka i z nim sporadycznie nwm czy jej o tym mowic bo i tak z nim nie zerwie (poprzedni ją zdradzali a ona i tak w tym tkwiła) wiec boje sie ze to tylko pogorszy nasze kontakty, zal mi jej bo widac ze ona go kocha a on... moim zdaniem nie za bardzo skoro pisze takie rzeczy do innych dziewczyn, nawet sie kiedys zastanawialam czy nie nie zaproponowac mu seksu a potem wyslac screena do mojej kolezanki ale to chyba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prostak i debiil

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, arto8999 napisał:

Potwierdzam. Masakra z kim te dziewczyny sie wiążą.

Ale ważne, ze ma auta, jest pewny siebie i urozmaica wolny czas.

dziwię się autorce że z takim debiilem pisze, teksty gamonia po podstawówce i to z nauczaniem specjalnym 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solero napisał:

Racja ale jak byś nazwał autorke która wykorzystałaby sytuacje a później powiedziała o tym przyjaciółce.

Ludzie są dziwni i w dzisiejszych czasach za nic mają uczucia, zasady a wartości człowieczeństwa są im obce.

w jakim sensie wykorzystać sytuacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, bella napisał:

Chyba oczywiste że powinnaś jej powiedzieć a swoją drogą frajer musi ci nieźle imponować skoro widząc jego zagrywki wobec twojej przyjaciółki nadal z nim rozmawiasz. Naprawdę się łudzisz że taki typ tylko tobie pisze że jesteś ładna itd? :classic_wacko: 

Powiedziałabym dawno ale nie chciałam skłócić ze sobą 4 osób albo więcej i jeśli to byłby normalny układ a jak napisałam wyżej moja koleżanka tkwila w związkach gdzie ktoś ją zdradzał notorycznie i rozmowy z nią przez rok nic nie dały wiec raczej to pisanie może uznać za błahostkę i tylko przestaniemy ze sobą rozmawiać i dlatego nwm czy jej o tym mówić 🤷🏼‍♀️ Nie, nie łudzę się bo wiem ze nie tylko do mnie pisze, pisał jeszcze do innych moich koleżanek a ja nie mam 15 lat żeby cieszyć się z tego ze mi ktoś na fb napisze ze jestem ładna  😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solero napisał:

Wysil się trochę i pomyśl to nic nie kosztuje. Już wiesz co powinnaś zrobić, podjęłaś decyzje?

Jeśli chodzi o to ze podoba mi się pisanie z kimś i czytanie takich rzeczy to nie nie muszę się w ten sposób dowartościowywać 🤷🏼‍♀️ Myśle ze jak się spotkamy kiedyś to jej to pokaże, powiem ze lepiej żeby wiedziała ze jej chłopak pisze tez z innymi i tyle niech robi z tym co chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, karen12 napisał:

Powiedziałabym dawno ale nie chciałam skłócić ze sobą 4 osób albo więcej i jeśli to byłby normalny układ a jak napisałam wyżej moja koleżanka tkwila w związkach gdzie ktoś ją zdradzał notorycznie i rozmowy z nią przez rok nic nie dały wiec raczej to pisanie może uznać za błahostkę i tylko przestaniemy ze sobą rozmawiać i dlatego nwm czy jej o tym mówić 🤷🏼‍♀️ Nie, nie łudzę się bo wiem ze nie tylko do mnie pisze, pisał jeszcze do innych moich koleżanek a ja nie mam 15 lat żeby cieszyć się z tego ze mi ktoś na fb napisze ze jestem ładna  😉 

To teraz tez powiedzenie jej tego nic nie da, jest durna i naiwna, bez honoru to pewnie juz taka pozostanie i jeszcze Ciebie zacznie oskarżać ze np prowokowalas go, uwodzilas czy cos tam. Swojego misia będzie bronić, najwyżej zrobi mu awanturę ale nie zerwie, pogodza sie i potem to Ty będziesz wrogiem ich obojga. Ile to juz było takich sytuacji...mądra kobieta by zerwała z kimś takim i jeszcze byłaby wdzięczna ze przyjaciółka lojalnie ja poinformowała o poczynaniach jej faceta, ale ona akurat mądra nie jest, to raczej desperatka. Chyba ze wyslesz jej anonim, utworzysz sobie nowe konto na FB z innym Imieniem I nazwiskiem, powysylasz jej screeny pikantnych rozmów z nim i zaslonisz swoje zdjęcie na screenach tak żeby wyszło ze niby jakas znajoma jej o tym powiedziała (która nie chce zdradzić jak sie nazywa ale dowody na niewierność ma).

Edytowano przez Malutka92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gameover_ napisał:

a autorka to niby szczyt intelektu?

pisze strasznie niechlujnie, niepoprawnie i sorry - ale niezbyt inteligentnie

typowa karynka i typowy sebix - klasyka

Toż przeca jest to kolejna zmyślona historyjka i w dodatku napisana przez faceta 😄 

"szkoda by cie nie zapinac, powinnas byc dupczona non stop" - kobiety nie używają raczej takiego słownictwa, nazywają te rzeczy bardziej subtelniej. No chyba że tępe karyny, ale taka nie spłodziłaby, aż tak długiego tekstu 😄 

Pisał to albo jakiś walikoń albo - i to jest bardziej prawdopodobne - modek, aby nakręcić ruch na forum 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, karen12 napisał:

Chłopak mojej przyjaciółki pisze do mnie dziwne wiadomości piszemy np o seksie, o byłych itp ale kiedyś napisał mi wiadomość typu no jakbys nie była z Adamem to bym sie dawno z toba umowil ogolnie czesto mi sugerowal ze jestem ladna ale no myslalam ze chce byc miły ale potem dostalam wiadomosci np ladna jestes szkoda by cie nie zapinac, powinnas byc dupczona non stop ja masz anty itp bylam w szoku jak mozna cos takiego napisac kolezance i to swojej dziewczyny i bylej swojego kolegi (mielismy paczke znamy sie od dawna bo mieszkamy praktycznie dwa bloki od siebie, ja jakis czas temu rozstalam sie z adamem ale on pisal czesc tych wiadomosci jak jeszcze bylismy razem) teraz juz mam tylko kontak z moja kolezanka i z nim sporadycznie nwm czy jej o tym mowic bo i tak z nim nie zerwie (poprzedni ją zdradzali a ona i tak w tym tkwiła) wiec boje sie ze to tylko pogorszy nasze kontakty, zal mi jej bo widac ze ona go kocha a on... moim zdaniem nie za bardzo skoro pisze takie rzeczy do innych dziewczyn, nawet sie kiedys zastanawialam czy nie nie zaproponowac mu seksu a potem wyslac screena do mojej kolezanki ale to chyba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra myśle że kiedy będę się z nią widzieć to jej to delikatnie powiem, nie będę jej nagadywac na niego żeby zerwała tylko powiem że dobrze by było jakby z nim pogadała jeśli jej to przeszkadza i zobaczymy jeśli się obrazi to pewnie kiedyś jej przejdzie a jeśli nie to znaczy ze jej średnio zależy na naszej znajomosci 😌 dzięki za wszystkie odpowiedzi NA TEMAT bo widzę ze ludzie którzy wyzywają kogos od karn które nie umieją pisać zwięźle sami nie potrafią czytać ze zrozumieniem (w pytaniu było czy powiedzieć o tym przyjaciółce a nie co myślisz o tej sytuacji i jej uczestnikach, określ uwzględniając chaotyczny tekst autorki) ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×