Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

chciałem wziąć sprzęt na raty i mi nie dali. Pytanie do inteligentnych

Polecane posty

bo mam w tym samym banku inna rzecz na raty i zalegalem kilka dni, płace co miesiąc. Czy dlatego odmówili? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, im więcej masz u nich dlugu tym więcej możesz zaciągnąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nba napisał:

bo mam w tym samym banku inna rzecz na raty i zalegalem kilka dni, płace co miesiąc. Czy dlatego odmówili? 

Tak, dlatego! Jeżeli masz problem ze spłatą jednego zobowiązania nie udzielą Ci drugiego kredytu. W BIK-u zapisuje się Twoja dobra i zła historia  kredytowa, stamtąd banki czerpią informacje. 

Radzę zapłacić następną ratę w terminie, odczekać miesiąc, aby ta informacja zapisała się w BIK-u. Wtedy system nie odrzuci. Ale spróbuj przez inny Bank. Jeżeli odmówią tzn.,że masz większe problemy, niż tutaj twierdzisz.

Wtedy nie pozostaje nic innego jak spłacić to pierwsze zobowiązanie i dopiero starać się o następne.

Bardzo ważne jest .UWAGA! Abyś ostatnią ratę wpłacił terminowo.Zamknięcie kredytu jest ważne. Bank złoży sprawozdanie do BIK-u , jeśli nie w terminie zamknięte, możesz przez dłuższy  czas mieć problem z uzyskaniem czegokolwiek.

Jeszcze jedno ! Od jakiegoś czasu, banki zobowiązane są poinformować klienta dlaczego odmawiają. Mogłeś zapytać!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×