Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marysia125

Ciąża, a może nie ?

Polecane posty

Cześć Kobietki. Pytanko mam takie, uprawiałam seks z mężem w dni płodne bez zabezpieczenia, do okresu mam 5 dni brzuch pobolewa a dziś mam lekko biały, prawie, ze przezroczysty śluz. Hmmm.. w dni nie płodne mam sucho, aż boli a teraz tak dużo tego, jak myślicie co to jest? Nie mam pojęcia, nie mam dzieci i nie wiem czy to ta sperma dopiero ulatnia się z organizmu czy co to znaczy  . Dziękuje za odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, marysia125 napisał:

Cześć Kobietki. Pytanko mam takie, uprawiałam seks z mężem w dni płodne bez zabezpieczenia, do okresu mam 5 dni brzuch pobolewa a dziś mam lekko biały, prawie, ze przezroczysty śluz. Hmmm.. w dni nie płodne mam sucho, aż boli a teraz tak dużo tego, jak myślicie co to jest? Nie mam pojęcia, nie mam dzieci i nie wiem czy to ta sperma dopiero ulatnia się z organizmu czy co to znaczy  . Dziękuje za odpowiedz 

Może jesteś w ciąży, może nie jesteś. Wywróżyć Ci z fusów, zapytać szklanej kuli czy postawić tarota? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, bo nie jestem lekarzem, a nawet gdybym nim była nie postawiłabym diagnozy przez internet.

Może zadzwoń do wróżbity Macieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×