Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kardulaki

Co Wy na to?

Polecane posty

Wiesz co, tak właśnie mi się wydaje. Skoro rezygnuje z jednej to musi mieć inną kobietę na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hellies napisał:

Jest jeszcze opcja że akurat teraz zauroczył się w innej kobiecie. 

Hehe być może ale z tego co mówił to miał bardzo mało związków i nie jest jakimś casanową i nawet mówił, że jak mu ze mną nie wyjdzie to będzie singlem😂. Zresztą pytałam czy coś się wydarzyło mówił, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellies napisał:

Wiesz co, tak właśnie mi się wydaje. Skoro rezygnuje z jednej to musi mieć inną kobietę na oku.

To po co chce ze mną  kontakt? Ja mu napisałam  wcześniej ,że wolę się nie widywać bo nie będę się poniżać i powodzenia, a teraz, że chce ze mną konakt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sex to ja miałem w wieku 35 lat więc nie jestem aż taki wypalony hehe...  ale nie przypadł mi do gustu. Nie wywołał u mnie takich emocji jak gry.

Jak to nie masz z kim? Kobietom wystarczy wyjść z domu by go mieć kiedy chce i z kim chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, maq84 napisał:

Pierwszy sex to ja miałem w wieku 35 lat więc nie jestem aż taki wypalony hehe...  ale nie przypadł mi do gustu. Nie wywołał u mnie takich emocji jak gry.

Jak to nie masz z kim? Kobietom wystarczy wyjść z domu by go mieć kiedy chce i z kim chce.

Teoretycznie tak ale ja nie chcę takiego przygodnego seksu to nie dla mnie ,jestem samotna szybko się przywiązuje po seksie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kardulaki napisał:

To po co chce ze mną  kontakt? Ja mu napisałam  wcześniej ,że wolę się nie widywać bo nie będę się poniżać i powodzenia, a teraz, że chce ze mną konakt..

Może faktycznie ma wyrzuty sumienia i chciałby tylko przyjaźni... Może jest inna kobieta... Może chce mieć opcję rezerwową... Nie znam go więc nie powinienem oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellies napisał:

Może faktycznie ma wyrzuty sumienia i chciałby tylko przyjaźni... Może jest inna kobieta... Może chce mieć opcję rezerwową... Nie znam go więc nie powinienem 

Zachował się jak cham, a miałam go za zupełnie kogoś innego. No nic muszę przestać się przejmować kimś kto mnie olał. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, maq84 napisał:

A długo jesteś samotna?

Mieszkam sama kilka lat,z kimś się spotykałam ale to nic poważnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kardulaki napisał:

Mieszkam sama kilka lat,z kimś się spotykałam ale to nic poważnego 

Samemu czy z rodzicami - bez różnicy i tak nikogo nie masz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maq84 napisał:

Samemu czy z rodzicami - bez różnicy i tak nikogo nie masz. 

 

Sama mieszkam ale miałam na myśli samotność czyli życie bez faceta. No nie mam ale chciałabym, a Ty nie robisz nic bo nic Ci się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Hellies napisał:

Może faktycznie ma wyrzuty sumienia i chciałby tylko przyjaźni... Może jest inna kobieta... Może chce mieć opcję rezerwową... Nie znam go więc nie powinienem oceniać.

A co u Ciebie? Pracujesz zdrowie ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kardulaki napisał:

Sama mieszkam ale miałam na myśli samotność czyli życie bez faceta. No nie mam ale chciałabym, a Ty nie robisz nic bo nic Ci się nie chce.

Masz pozytywne podejście do życia więc pewnie jeszcze trafisz na właściwego faceta.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kardulaki napisał:

A co u Ciebie? Pracujesz zdrowie ok? 

Wszystko na raz. 😞  Właściwie nie powinienem tutaj siedzieć bo ciężki czas nadszedł. Ale jeszcze miesiąc, dwa i odetchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellies napisał:

Wszystko na raz. 😞  Właściwie nie powinienem tutaj siedzieć bo ciężki czas nadszedł. Ale jeszcze miesiąc, dwa i odetchnę.

Ojeju to przykro mi 😔 coś ze  zdrowiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kardulaki napisał:

Ojeju to przykro mi 😔 coś ze  zdrowiem? 

 Po prostu wszystko się zwaliło na raz. Praca, zlecenia, nauka. Tak czasami bywa. Ale fajnie z Tobą popisać od czasu do czasu. 🙂 

Dobra uciekam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellies napisał:

 Po prostu wszystko się zwaliło na raz. Praca, zlecenia, nauka. Tak czasami bywa. Ale fajnie z Tobą popisać od czasu do czasu. 🙂 

Dobra uciekam już.

Ok, to trzymaj się pozdrawiam;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hellies napisał:

 Po prostu wszystko się zwaliło na raz. Praca, zlecenia, nauka. Tak czasami bywa.

Ja nie mam takich problemów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×