Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lila12345

Asymetria piersi karmienie

Polecane posty

Od miesiąc karmie swojego malca i od samego początku zauważyłam ze lewa pierś jest mniejsza od prawej widać to nawet po opróżnieniu piersi przez dziecko bardzo mnie to denerwuje bo różnica jest prawie ze o 2 rozmiary. Od początku mały chciał pic tylko z prawej bo lepiej mu się chwytało teraz staram podawać raz ta raz ta choć jest ciężko bo w tej prawej mam tyle mleka ze mu ta wystarcza i z drugiej już nie chce. Może macie jakieś sposoby by w tej małej piersi tez było tyle mleka co w tej prawej albo chociaż powiedzieć ze to się unormuje z czasem i tamta sama nadrobi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, Lila12345 napisał:

Od miesiąc karmie swojego malca i od samego początku zauważyłam ze lewa pierś jest mniejsza od prawej widać to nawet po opróżnieniu piersi przez dziecko bardzo mnie to denerwuje bo różnica jest prawie ze o 2 rozmiary. Od początku mały chciał pic tylko z prawej bo lepiej mu się chwytało teraz staram podawać raz ta raz ta choć jest ciężko bo w tej prawej mam tyle mleka ze mu ta wystarcza i z drugiej już nie chce. Może macie jakieś sposoby by w tej małej piersi tez było tyle mleka co w tej prawej albo chociaż powiedzieć ze to się unormuje z czasem i tamta sama nadrobi ? 

Ja nie miałam na to sposobu, ale jak już nie karmiłam piersią, to wszystko wróciło do normy (rozmiar piersi)🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna pierś na jedno karmienie, naprzemiennie. Spróbuj pozycji spod pachy przy tej niechcianej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×