Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anonimowa osóbka

Czy miał ktoś podobnie? Nerwica lekowa

Polecane posty

Czy ktoś z was miał jakiś dziwny objaw nerwicy? Ja raczej ogarniam co sie dzieje ze mną lecz w sytuacji wiekszego stresu dochodzą po czasie kolejne dolegliwosci. Czy miał ktos tak jakby zatkane uszy przy nerwicy? Coś w stylu, że jak cos mowicie to slyszycie to inaczej, jakby wiecie co chcecie powiedziec i mowicie to ale slyszycie to tak jakby mowil to ktos inny- takie echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam nerwice wiele lat przechodziła w lękową, najdziwniejsze objawy to dosłownie nie mogłam utrzymać kupy dłużej niż z 15 minut ani siku bo dostawałam tachykardi po 200 uderzeń, nie rozumiem ale widocznie to było spowodowane tym że bałam się że narobie w majteczki. Długi czas jeździłam z pampersami dla dorosłych, na szczęście i dzięki nie wiem komu, pewnie mojego mózgów zawdzięczam pokonanie tego gdyż, znalazłam jakiś olejek Cbd i go biorę od roku zero lęków, dosłownie.. Nie wiem na co to działa ale działa tam gdzie trzeba, nawet mam więcej odwagi 🙂 nie pamiętam już co to te straszne lęki gdy myślałam że zejdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olejek CBD bardzo pomaga na takie sprawy mi pomógł przy bezsenności też miałam z tym spore problemy nawet brałam mocne leki, ale one mi jeszcze bardzie szkodziły i zamulały mnie, odkąd biorę ten olejek CBD jest o wiele lepiej, na lęki czy stres też może mieć zbawienne działanie bo ma właściwości uspakajające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×