Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AsystentkaAs

Kolezanka rozsiewa podle plotki

Polecane posty

Witajcie, przyjaźnie się od lat z pewną dziewczyną. Wychowalysmy się w jednym domu tzw bliźniaku. Między nami jest różnica 8lat. Ale do rzeczy.

Moja przyjaciółka(która ma dziecko) mieszkala przez jakis czas ze mną i moim partnerem w jednym mieszkaniu. Placila za mieszkanie grosze. Zalatwilam jej prace. Pomagalam jak mogla. Jednak nie lubila z wzajemnoscia mojego faceta wciaz w domu byly klotnie, wiec w koncu moj partner powiedzial jej by wyprowadzila sie od nas.

Te klotnie doprowadziły również do mojego rozstania z partnerem. Szukalam mieszkania, przyjaciółka poleciła mi bym zamieszkala w mieszkaniu, ktore ona sama kiedyś wynajomowala. Właściciel bardzo niechętnie chciał mi to mieszkanie wynająć.

Po czasie dotarły do mnie plotki, że przyjaciółka mówila o mnie do kolezanki, że od dzieciaka miałam problemy z piciem, że w domu urzadzalismy jej popijawy i awantury, dlatego ona sie wyniosła, że jestem sklocona z kim tylko mogę.

Mysle, ze tych samych bzur nagadala do wlasciciela mieszkania, dlatego on wciąż rzucal mi jakieś dziwne aluzje na temat alkoholu. I gdy sie wprowadzilam, powiedział mi że powinnam podziekowac przyjaciółce bo to ona to namowila by mi wynająć mieszkanie i być wdzięczna że ja mam.

Jak wybrnąć z tej sytuacji? Właściciel mieszkania zna ludzi ode mnie z pracy, mojego szefa. Nie chce by przez te żałosne plotki, utrudniony mi prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×