Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
chinchilla666

Moja teściowa ma złą reputację

Polecane posty

Stereotypem i standardem wręcz jest brak szacunku synowych do teściowych. Co jednak powiecie na to:

Moja teściowa mieszka na krańcu wsi, bo w centrum opinia za nią krąży po dziś dzień, mimo, że jest już na emeryturze i wiedzie spokojne życie z mężem. Miała pierwszego męża i dziecko. Męża zdradzała z połową wsi, jej własna matka się jej wyrzekła i zapowiedziała, że jeśli ona odejdzie od tego męża, zrobi wszystko żeby jej odebrali to dziecko. Wszyscy wiemy, jak w Polsce ciężko jest matce dziecko odebrać- nikt nie wie, co tak naprawdę się stało, ona ma wersję spisku, przekupienia sędziów itp ale to dziecko rzeczywiście jej odebrano. Chłopca wychowywał ojciec, wraz z dwoma kompletami dziadków. Dziś już dorosły- z matką kontaktu nie utrzymuje. Rozwiodła się z tym jego ojcem, związała z innym. Ma z nim dwójkę dzieci (jedno z nich to mój mąż)- ponoć zaczął pić bo się puszczała. Ostatecznie uciekła od niego, związała się z trzecim (jej obecny mąż). Mój mąż mówi, że kiedyś babka mu opowiadała, że wyrzekła się córki bo wyganiała tego pierwszego synka na dwór, żeby móc się...ekhem...w kuchni na podłodze z kolejnym kochankiem. I teraz tak: generalnie do teściowej nic nie mam, nic mi nie zrobiła. Ale planujemy dziecko, chcemy żeby na początku spało u nas w sypialni, a ona potrafi mi wyjechać z tekstem: "to jak wy będziecie uprawiać seks? Tak po cichu?". I potrafi wiele razy poruszać takie kwestie przy byle okazji, mnie to bardzo krępuje, uważam, że nie powinna. I tak sobie myślę, że z jakiegoś powodu jednak tamto dziecko jej odebrano. Jak próbuje nas pouczać odnośnie postępowania z synem którego już mamy (8 lat)-  ignoruję to, a mąż to już po prostu otwarcie na nią krzyczy. I tak sobie myślę, że nie bardzo zasługuje na szacunek osoba, której przez złe prowadzenie się odebrano dziecko a dzieci, które wychowywała, wcale jej nie szanują, zwłaszcza że ona uwielbia innych pouczać co jest dobre i moralne a co złe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×