Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylvia121

Okres próbny na umowę o pracę a ciąża?

Polecane posty

20 minut temu, sylvia121 napisał:

Umiesz czytać?  Zadałam pytanie co robisz już w powyższej sytuacji. Jeśli nie umiesz odpowiadać na pytania - nie rób tego. 

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2020 o 10:17, sylvia121 napisał:

Dzień dobry 

Jestem zatrudniona na umowie o pracę na okres próbny 1 miesiąc. Po tym okresie zostanie przedłużona mi umowa .Moj pracodawca nie wie o ciąży (która rozpoczęła się przed pracą)  ale również prawnie nie mam obowiązku o tym informować oraz pracodawca nie może o to pytać. Jeśli zataje informację o ciąży i będę już na umowie o pracę, to należeć mi się będzie zasiłek macierzyński?  Zaznaczam, że okres próbny trwa 1 miesiąc ,a nie 3 .Tylko nie wiem, czy ma to znaczenie po podpisaniu już umowy o pracę 

Moja koleżanka miała podobna sytuację, z tym że została zwolniona z pracy, później jakoś zaszła w ciążę, ale nie wiedziała i znalazła nową pracę, normalnie podpisała umowę i raz w pracy zemdlała i wtedy się okazało, że jest w ciąży. To jakoś po 2 tygodniach po podpisaniu umowy się okazało. Szef był wściekły, chciał ją zwolnić i groził sądem.. ale ostatecznie nic nie zrobił, koleżanka jest już teraz na zwolnieniu i zaraz rozwiązane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2020 o 11:51, BitchNaughty napisał:

Taaaaak nieplanowana ciąża, bo pewnie antykoncepcja zawiodła i nie wiedziałaś, że seks może prowadzić do ciąży. 

I tak, właśnie przez takie jak Ty kombinatorki i oszustki ja nie zatrudniam młodych kobiet. Wolę zatrudnić panią koło 50 lub mężczyznę. 

Tylko że nie wszystkie są takie jak autorka... Ale niestety pełno jest takich i przez nie te uczciwe młode mają ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×