Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kycelussulcyk

Mój chłopak chce mieszkać z koleżanką

Polecane posty

Jak w tytule.

Jestem w moim chłopakiem 4 lata, studiujemy w tym samym mieście. W tamtym roku mieszkał ze znajomymi - parką. W tym roku chce zamieszkać z tym samym kolegą, jego nową dziewczyną i jak się okazało ich koleżanką ze studiów (cała 4 studiuje razem). Chciałam w tym roku zmienić mieszkanie, wcześniej raz wspomniał, że moglibyśmy mieszkać razem z tą parką, ale teraz temat ucichł. 

O koleżance w mieszkaniu dowiedziałam się przez przypadek, nie sądzę że to specjalnie ukrywał, bo nie należę do osób zazdrosnych, ale w tym wypadku jednak uważam, że nie jest to okej. 

Będą razem w 4 jeździć na uczelnię, spędzać większość czasu razem, bo najprawdopodobniej to mieszkanie będzie po drugiej stronie miasta..

Przesadzam czy jednak powiedzieć mu, że nie czuje się z tym komfortowo? Wcześniej już mieszkał w mieszkaniu w których były dziewczyny, ale takie których nie znał, więc nic nigdy nie miałam przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kycelussulcyk napisał:

Chciałam w tym roku zmienić mieszkanie, wcześniej raz wspomniał, że moglibyśmy mieszkać razem z tą parką, ale teraz temat ucichł. 

Facet wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyt:

...kolegą, jego nową dziewczyną i jak się okazało ich koleżanką ze studiów (cała 4 studiuje razem). 

Chodzi o jedną dziewczynę, czy dwie różne w tym wpisie. Będzie ich w mieszkaniu troje, czy czworo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciał z Toba mieszkać i z ta parą, teraz temat ucichl bo pojawiła sie nowa dziewczyna chętna z nimi mieszkac- serio myślisz ze to tylko koleżanką? Nie bądź naiwna, ona jemu sie pewnie podoba i chce mieszkając z nią zbliżyć sie do niej, inaczej by nie zrezygnował z mieszkania z Toba. Jesteś teraz opcja zapasową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×