Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Asik14

Krwiak - jak nie zwariować?

Polecane posty

Hej dziewczyny. obecnie jestem w 15tc. W 10 tygodniu dostałam silnego krwawienia, 3 dni w szpitalu. Diagnoza poronienie zagrażające. Kontrola u lekarki ze szpitala po 14dniach bardzo duży krwiak. Oczywiście od czasu szpitala leżę i biorę lekarstwa 2xdupka 3xno spa,plamienia raz są raz nie ma.Kontrola 10 dni temu u mojej Pani doktor z dzidzią wszystko ok,rośnie a krwiak poza owodnią. Od 3 dni plamienia są delikatnie mocniejsze ciemnobrązowe dzisiaj nawet obudziłam sie w nocy bo poczułam że coś mi wylatuje,praktycznie czarna maź. Czy to znak że się oczyszcza krwiak??? Pani doktor mnie uspokajała że wraz z rosnącym dzidziusiem plamienia mogą być mocniejsze bo bedzie wypychać. Ja już wariuję. To moja 2 ciąża z krwiakiem, w pierwszej krwiak się wchłonął bez żadnych plamień. Podzielcie się swoimi przeżyciami i jak nie zwariowałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara krew z ciebie wypływa, krwiak się oczyszcza. Skoro pierwsza ciąża zakończyła się szczęśliwie to pewnie i teraz będzie dobrze. Pierwszą ciążę  kilka miesięcy przeleżałam. Wstawałam tylko na siku i usiąść przy stole na obiad. Wszystkie gazety, filmy przyrodnicze i seriale były zaliczone 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź 😊Mam nadzieję bardzo duża aby wszystko było dobrze. Najgorsze to czekanie od wizyty do wizyty aby zobaczysz tego maluszka i widzieć że wszystko jest z nim dobrze. Prawdopodobnie to będzie chłopiec. Super dwie dziewczynki już w domu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brazowa lub prawie czarna krew to akurat dobra wiadomosc. Powodem do zmartwien jest krew czerwona, natleniona. Wszystko powinno byc dobrze. Ja w pierwszej ciazy plamilam przez kilka miesiecy a dzis corka ma 4 lata. Pekl mi torbiel i bylo bardzo niebezpiecznie. 

Bedzie dobrze. Stosuj sie do zalecen lekarza i badz dobrej myslli.:)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×