Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
001-002

Czy chce się spotkać, czy tylko się bawi?

Polecane posty

Gość
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Powiało mrozem😎

Słusznie. Zaintrygowała mnie Boni. Pan Skb jest szalenie ciekawym i mądrym mężczyzną (pozdrawiam Cię 🖐️) i to jedyne spostrzeżenia ponad obojętność. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co do zdrady. Kiedyś powstał post co jest zdradą, było konto na portalu i kontakt z innymi facetami. Każdy uznał to za zdradę. A ja? Piszę z Wami, pisałam z Panem Skb na privie, żartowałam że dla jakiegoś golasa będę uberem. Wczoraj odpaliłam jakiegoś cichego wielbiciela. I dlaczego nie widzę w tym nielojalności? Bo za tym wszystkim nie ma emocji, zero podtekstu, flirtu. Mogę Wam powiedzieć, że jest dla mnie ważny, a jemu pokazać każdy swój wpis i priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie mam nic do ukrycia. Aż za bardzo miele jęzorem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dyskusja się urodziła pod moim postem :D. 

 

Tak jak ktoś napisał, obawiam się zupełnie innej osoby na żywo. Niestety nie jestem najlepszy w rozmowie na zywo, popadam w stres. Chociaż ostatnio byłem na randce i nie stresowałem się, ale założyłem od razu ze to nie jest to i się nie myliłem... Rozmowa się kleiła, ale fizycznie mnie nie pasowała.

 

No cóż, nogi z waty i zobaczymy czy coś z tego będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, 001-002 napisał:

Co za dyskusja się urodziła pod moim postem :D. 

 

Tak jak ktoś napisał, obawiam się zupełnie innej osoby na żywo. Niestety nie jestem najlepszy w rozmowie na zywo, popadam w stres. Chociaż ostatnio byłem na randce i nie stresowałem się, ale założyłem od razu ze to nie jest to i się nie myliłem... Rozmowa się kleiła, ale fizycznie mnie nie pasowała.

 

No cóż, nogi z waty i zobaczymy czy coś z tego będzie. 

Jest bardzo dużo czynników które składają się na pierwsze wrażenie i doskonale o tym wiesz. A może... pojawi się miłość od pierwszego? 🙂 poza tym ja nie wiem co ja tu Ci doradzam, jak w temacie u mnie cjenko 😅😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, elektryzująca napisał:

Co za dyskusja się urodziła pod moim postem :D. 

no ja nie wiem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowała jutro spotkanie. Zobaczymy, na razie jest banan na twarzy, ale nogi z waty. Przecież my wiemy już tak dużo o sobie, o czym rozmawiać? help me. Może jakoś pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×