Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Incia

Czy wasze dzieci chodzą do przedszkola w czasie koronawirusa

Polecane posty

Powoli wszystko zaczyna wracać do normalności.U mnie jeszcze dwa tyg zdalnej pracy potem wracam do biura, synek do przedszkola,ewentualnie moze zająć się nim babcia.Czy któraś z was zdecydowała się jeszcze posłać dziecko do przedszkola?Ten reżim sanitarny w przedszkolu trochę mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Incia napisał:

Powoli wszystko zaczyna wracać do normalności.U mnie jeszcze dwa tyg zdalnej pracy potem wracam do biura, synek do przedszkola,ewentualnie moze zająć się nim babcia.Czy któraś z was zdecydowała się jeszcze posłać dziecko do przedszkola?Ten reżim sanitarny w przedszkolu trochę mnie przeraża.

A jak u Was wygląda ten "reżim"? U nas przy wejściu pomiar temperatury, rodzic nie wchodzi do budynku, mniejsze grupy, brak kontaktu między grupami. W ramach swojej grupy dzieci się normalnie bawią. Z ograniczeń: nie ma tylko korzystania z placu zabaw, mycia zębów po obiedzie, przynoszenia swoich zabawek, zajęć prowadzonych przez inne osoby niż nauczyciele przypisani do grupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2020 o 15:36, Kokonwalia napisał:

Co powiedzą? Że siedzą i się bawią, rysują? Taki 3 latek powie? 6 latek może tak. Zgłosiło się 16 dzieci, było 7. Rodzice są niepoważni. Po co zgłaszali dzieci? Od wypadku jak będą mieli dość? Dla 7 myślicie że działalibyśmy? Personelu w pracy było dziś 3 razy tyle co dzieci.....chore. 

A dzieci spokojnie i grzecznie siedziały. Jakoś radziły sobie i dostosowały się do sytuacji. Szkoda że dla niektórych ważniejsza jest praca.... 

Tak wiem zaraz lincz. Ale taka prawda. Zasilek nadal jest. Więc coś tu nie gra. A jeśli pracodawca się rzuca- to go zmień lub donies gdzie trzeba.

A Ty tez zmien pracę jak Ci sie nie podoba. Bo wyczuwam ze chcesz brac wypłatę ale dziecmi sie nie chcesz zajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×