Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RZECZOM

schadenfreude

Polecane posty

Cytat

Schadenfreude (wymowa ˈʃaːdn̩ˌfʀɔɪ̯də) – przyjemność czerpana z cudzego nieszczęścia bądź niepowodzenia, gdy na nie zasłużył, np. złodziej został okradziony.

odczuwacie czasami coś takiego? bo ja bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowany)

Nigdy. Najgorszemu wrogowi źle nie życzę. Niech im się wiedzie z Ch*** w tyłku 😂 to świadczy o Tobie jakim jesteś człowiekiem. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, elektryzująca napisał:

Nigdy. Najgorszemu wrogowi źle nie życzę. Niech im się wiedzie z Ch*** w tyłku 😂 to świadczy o Tobie jakim jesteś człowiekiem. 

ale ja nie piszę o tym czy komuś czegoś życzę czy nie, tylko czy odczuwam. nie mam wpływu na to jakie emocje odczuwam w przypadku wydarzeń które są niezależne ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, RZECZOM napisał:

ale ja nie piszę o tym czy komuś czegoś życzę czy nie, tylko czy odczuwam. nie mam wpływu na to jakie emocje odczuwam w przypadku wydarzeń które są niezależne ode mnie.

nigdy nie czułam satysfakcji z cudzej krzywdy, każdemu kto mnie w jakiś sposób skrzywdził dobrze życzę i gdyby zwrócili się do mnie o pomoc nie odmówiłabym. Mówię serio. Nie gram dobrodusznej. Chociaż.. qrwa... teściowa wszystko zepsuła... pomogłabym ale jej nie😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

rozgraniczmy czy to obcy człowiek czy ktoś kiedyś bliski. Złodziej? Niech go okradną i spuszcza jeszcze wprdol😂 ale kiedyś ktoś bliski... nie, nie życzę źle i nie będę miała satysfakcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×