Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Milkla

dansports.eu jakieś opinie?

Polecane posty

Czy ktoś zamawiał coś ze sklepu dansports.eu? Jakie macie opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłam w czwartek z dansports.eu  rower dzieciecy. Pieniążki wpłacone towaru jie ma. Nie odpisują na maile nie można się dodzwonić😭 w internecie przeczytałam że zagrozenie. Miał być prezent na Dzień dziecka 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to oszuści! nic nie kupować a jak już zapłacone od razu zgłosić na policję!
mnie oszukali na prawie 3 tys
pod podanym adresem firma nie istnieje. Byłem tam i sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro pójdę zgłoszę . Jest możliwość odzyskania pieniążków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zrobiłam zakupy 21 maja... Do dziś zero towaru, brak odpowiedzi na emaile i fałszywa automatyczna sekretarka na infolinię, która nawet w środku nocy informuje, że ze względu na dużą liczbę zamówień konsultacji są zajęci.. Jutro idę zgłosić to do prokuratury gdyż nie liczę, że przyjdzie towar.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tylko z Was został oszukany zgłaszajcie odrazu sprawę na policję.. Coraz więcej osób opisuje, że, zostało oszukane a nikt nie potwierdza, że cokolwiek od nich otrzymał!!! Na jutro jestem umówioną z adwokatem i zaczynamy działać 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie.zamowienie złożyłam również 21.05 nie odpowiadają na maile automatyczna sekretarka przez 24 h Zadzwoniłam również do banku i złożyłam reklamację na nr konta. Jutro idę zglosic wyłudzenie 😣 pierwszy raz z czymś takim się zetknęłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też. Takie ...nsyny psują tylko reputację innym sprzedającym, ale jeżeli będziemy wszyscy zgłaszać  i im nie odpuścimy to mamy szansę na odzyskanie gotówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy zrobione 21 maja. Brak odzewu. Sprawa rusza na policje I do prokuratury. Mam nadzieje ze ten gnój  zdechnie,albo roz... sie na najbliższym drzrwie sanochodem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwońcie do banków i róbcie anulowanie przelewow.. Koszt w moim banku takiej anulacji 25 zl. Ale na policję trzeba też zgłosić żeby nie okradali kolejnych osób. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dałam się oszukać, podobnie jak powyższe osoby złożyłam zamówienie 21 maja, 22 maja sms potwierdzający, że towar czeka na odebranie przez kuriera i od tamtej chwili zero kontaktu... Na nic meile, telefony, smsy.Bylam już w banku, złożyłam reklamację. Jutro zgłoszę sprawę do prokuratury. Jestem zła na siebie, że dałam się naciągnąć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałam też rezygnację  z zakupu na meila, ale tych i tak chyba nikt nie odbiera ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nikt nie zwraca uwagi na maile. A jeszcze śmieszniejsze że wpłaty były na różne konta np ja miałam inne a ktoś jeszcze inne. Ja nie otrzymałam też smsa. Tylko potwierdzenie na pocztę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów, jestem tutaj nowa ale sytuacjach zmusiła mnie do założenia konta . My z mężem również zamówiliśmy rowerek 20 maja i od tej pory cisza . Nie dostaliśmy nawet żadnego potwierdzenia wysłania, nadania , otrzymania przelewu  ,czy czegoś podobnego . Właśnie zgłosiliśmy sprawę na policji u nas w mieście . Sprawa jest rozwojowa jak widać . Zostaliśmy wszyscy oszukani ,tyle w temacie . Mam nadzieje ze wszyscy zgłoszą sprawę na policję wtedy moze cos ruszy w temacie . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłosiłam do prokuratury. 

12 godzin temu, Judabe napisał:

Witam wszystkich Forumowiczów, jestem tutaj nowa ale sytuacjach zmusiła mnie do założenia konta . My z mężem również zamówiliśmy rowerek 20 maja i od tej pory cisza . Nie dostaliśmy nawet żadnego potwierdzenia wysłania, nadania , otrzymania przelewu  ,czy czegoś podobnego . Właśnie zgłosiliśmy sprawę na policji u nas w mieście . Sprawa jest rozwojowa jak widać . Zostaliśmy wszyscy oszukani ,tyle w temacie . Mam nadzieje ze wszyscy zgłoszą sprawę na policję wtedy moze cos ruszy w temacie . Pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także specjalnie w tej sprawie założyłam tu konto.... Jest bardzo dużo oszukanych osób i na pewno policja zajmie się tą sprawą. Ja zgłosiłam to do prokuratury. Sprawa w toku.

Judabe zadzwońcie sobie do banku i anulujcie przelew. Ja to zrobiłam we wtorek po tylu dniach i powiedzieli mi, że jest szansa 50/50. Więc trzeba spróbować. Pozdrawiam wszystkich. Jak widać jest nas coraz więcej. Dlatego każdy oszukany musi to zgłosić na policję żeby zapłacili za, swoje oszustwa. Zapewne nasze wpisy też czytają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,też zakupiłam rower i nic ,wczoraj ogłosiliśmy na policję i do banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Iwona J napisał:

Ja także specjalnie w tej sprawie założyłam tu konto.... Jest bardzo dużo oszukanych osób i na pewno policja zajmie się tą sprawą. Ja zgłosiłam to do prokuratury. Sprawa w toku.

Judabe zadzwońcie sobie do banku i anulujcie przelew. Ja to zrobiłam we wtorek po tylu dniach i powiedzieli mi, że jest szansa 50/50. Więc trzeba spróbować. Pozdrawiam wszystkich. Jak widać jest nas coraz więcej. Dlatego każdy oszukany musi to zgłosić na policję żeby zapłacili za, swoje oszustwa. Zapewne nasze wpisy też czytają. 

Hejka, dzieki za info . Ja tez mam dla was info , składajcie reklamacje i zgłoszenia w banku do którego na konto  robiliście przelew za zakupy , nie w swoim banku, to przyspieszy sprawę . Ja zgłaszałam dzisiaj w PKO Bp bo tam na konto płaciłam za rowerek .  Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ja też zamówiłam towar z tego pseudo sklepu 22maja i do tej pory żadnego odzewu, zadzwoniłam do banku do którego zrobiłam przelew i do swojego banku narazie zajmują się moją sprawą. Mała szansa jest by odzyskać pieniądze bo to zależy od banku na który zrobiłam ten nieszczęsny przelew. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest jakiś sposób dowiedzenia się kto jest aktualnie właścicielem spółki?
Dzwoniłem pod numer telefonu firmy która znajduje się pod podanym adresem w Warszawie, niestety Pani poinformowała mnie iz nie ma kontaktu z osobą będącą właścicielem danej spółki (to już trzeci własciciel).
Dzwoniłem również do GLS aby zgłosić sprawę, dopytać czy wogóle taka firma daje paczki do wyslki, tutaj Pani poinformowała mnie że nie może udzielić mi takich informacji, więc zapytałem czy mogą chociaż sprawdzić spółkę dansports (jej wierzytelność) no bo jednak przewoźnik jest  podany w tym sklepie, usłyszałem że nie i żebym zgłosił sprawe na Policje także osobiście nic już przez GLS nie zamówię.
Ale wracając jest możliwość sprawdzenia właściciela Dansports ?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również kupiłam rower w tym sklepie i tak jak wiele osób zostałam oszukana. Zgłosiłam na policje ale nic z tego nie wynikło...do banku też zgłosiła reklamacje..nie sądzę aby dało się odzyskać te pieniądze..sklep dalej działa i naciąga inne osoby...paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. W czwartek zamówiłam orbitrek, w piątek przyszła wiadomość sms, że moja paczka czeka na odbiór kuriera. Minął tydzień i paczki nie ma ! Na sklepie była informacja, że zostanie dostarczona w ciągu 4dni roboczych !!! Jesli w poniedzialek nie dostanę, dzwonię na policje !!! Tym bardziej, że się dodzwonić nie można ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2020 o 14:04, Krystina napisał:

Dzień dobry ja też zamówiłam towar z tego pseudo sklepu 22maja i do tej pory żadnego odzewu, zadzwoniłam do banku do którego zrobiłam przelew i do swojego banku narazie zajmują się moją sprawą. Mała szansa jest by odzyskać pieniądze bo to zależy od banku na który zrobiłam ten nieszczęsny przelew. Pozdrawiam. 

Witam wczoraj zrobiłam reklamację do banku a dziś zwrot pieniędzy na konto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zuza339 napisał:

Można wiedzieć jaki to bank

 

Milenium.  Zadzwoniłam do Milenium gdzie płaciłam za towar poinformowali mnie by jeszcze zadzwonić do mojego banku było to wczoraj dzisiaj pieniądze mam na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze super. Ja mam w PKO i marne szanse na odzyskanie pieniążków 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA TEZ mam a PKO i czas na rozpatrzenie reklamacji to 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę a możesz podać numer tego konta na który zrobiłaś przelew bo ja nie wiem do którego banku zrobiłam przelew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zuza339 napisał:

Kurczę a możesz podać numer tego konta na który zrobiłaś przelew bo ja nie wiem do którego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×