Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RZECZOM

kobiety lecą na bad bojów i później płaczą

Polecane posty

2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Nie kazda dziewczyna leci na badboya...Pisze Ci Serio.

Ja Nie lece na badboy.

Patrze na charakter a Nie na wyglad. NIE lece na kase.

lecisz na bad bojów i nie oszukuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci lecą na skrajne materialistki, "blachary", imprezowe pustaki albo borderki, a potem płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, gosc z napisał:

Faceci lecą na skrajne materialistki, "blachary", imprezowe pustaki albo borderki, a potem płaczą.

ja nie płaczę, poza tym najbardziej podobają mi się grzeczne dziewczyny, ale wstydzę się zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gosc z napisał:

Faceci lecą na skrajne materialistki, "blachary", imprezowe pustaki albo borderki, a potem płaczą.

Borderki są fajne ale do czasu. Ja pierniczę, kiedyś taka się przyssała do minie. Gdyby nie jej mąż (jak on z nią wytrzymywał to nie wiem) to by mnie baba zniszczyła i pewnie w psychiatryku bym siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Bezedury napisał:

Borderki są fajne ale do czasu. Ja pierniczę, kiedyś taka się przyssała do minie. Gdyby nie jej mąż (jak on z nią wytrzymywał to nie wiem) to by mnie baba zniszczyła i pewnie w psychiatryku bym siedział.

Ojojoj, biedny miś. Kolejny bezrozumny męski robot, który oczywiście w odpowiednim czasie nie potrafiłby sam z własnej woli przerwać relacji, widząc, że druga strona źle na niego wpływa czy jest toksyczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2020 o 19:08, gosc z napisał:

Faceci lecą na skrajne materialistki, "blachary", imprezowe pustaki albo borderki, a potem płaczą.

Bzdura, nie lecę na żaden z tych typów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×