Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Proszę o poważne potraktowanie sprawy. Miesiączka spóźnia mi się 9 dni. 2 maja zostałam zmolestowana przez członka mojej rodziny. Jest to dla mnie ogromna trauma, byłam nieświadoma, działo się to podczas mojego głębokiego snu i gdy się obudziłam połączyłam fakty. Miało to miejsce w trakcie moich dni niepłodnych. W międzyczasie przeszłam na wegetarianizm. Nastąpiło to miesiąc temu ( podczas ostatniego okresu jadłam jeszcze mięso). Okres powinnam dostać 14 maja. Jestem w okresie dojrzewania. Czy brak miesiączki jest spowodowany zmianą diety? Wykluczam raczej fakt, że doszło do stosunku ( najprawdopodobniej byłam dotykana w miejsca intymne a on onanizował się leżąc obok) jednak trochę mnie to stresuje. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, z powodu stresu (głównie z obawy przed ciążą) oraz niejedzenia przez tydzień okres opóźnił się aż o 3 tygodnie. Także myślę, że dieta jak najbardziej może wpłynąć na zmiany w cyklach. Jeszcze sam fakt przejścia przez traumę na pewno się do tego przyczynił. To musi być okropne. Mam nadzieję, że jakoś się trzymasz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×