Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola29#

Problemy z wypróżnianiem- najpierw zaparcia; zmiana rytmu wypróżnień. Odkąd wprowadziłam błonik, owoce, warzywa jogurty normalne wypróżnienia mieszają mi się z wypróżnieniami w małych kawałkach? Nie wiem czy to normalne bo nigdy tak nie miałam

Polecane posty

Jesienią po antybiotyku zaczęłam mieć problemy z wypróżnieniem się do końca tak objawiały się moje zaparcia. Kiedy ten stan nie mijał 2,3 miesiące postanowiłam się wziąść za siebie i wprowadziłam do diety owoce świeże i suszone, warzywa,jogurty, otręby, kasze i inne produkty z błonnikiem. Stopniowo zaczęło się mi poprawiać ale nastąpiła u mnie całkowita zmiana rytmu wypróżnień, kiedyś wypróżniałam się raz na 2,3 dni ale generalnie było to raz a dobrze duuuże wypróżnienia. Teraz odkąd zmieniłam dietę wypróżnienia są codzienne lub prawie codzienne ale normalne wypróżnienia już nie takie duże zdecydowanie mieszają się z takimi kiedy wypróżniam się w małych kawałkach takich około 5 cm a czasem nawet 1-3 cm. Czy to może być skutkiem wprowadzenia błonnika do diety?Od kilku dni też prawie nie czuję parcia na stolec a to kiedy mogę się wypróżnić czuję ale w brzuchu bez parcia na stolec, kiedyś już tak miałam potem wróciło do normy teraz znów. Dodatkowo  w marcu i kwietniu miałam kilka takich dni kiedy czułam  dyskomfort lub lekki bardzo ból brzucha w maju już tak nie miałam. I od tych 2 miesięcy tak może ze 2 razy w miesiącu góra miałam biegunki. Poza tym nic takiego się nie dzieje. Niech ktoś mi powie czy mam powody do niepokoju bo sama popadam w hipochondrię i już zdiagnozowałam u siebie wszystkie możliwe choroby jelit a nawet trzustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×