Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ola29#

Problemy z wypróżnianiem- najpierw zaparcia; zmiana rytmu wypróżnień. Odkąd wprowadziłam błonik, owoce, warzywa jogurty normalne wypróżnienia mieszają mi się z wypróżnieniami w małych kawałkach? Nie wiem czy to normalne bo nigdy tak nie miałam

Polecane posty

Jesienią po antybiotyku zaczęłam mieć problemy z wypróżnieniem się do końca tak objawiały się moje zaparcia. Kiedy ten stan nie mijał 2,3 miesiące postanowiłam się wziąść za siebie i wprowadziłam do diety owoce świeże i suszone, warzywa,jogurty, otręby, kasze i inne produkty z błonnikiem. Stopniowo zaczęło się mi poprawiać ale nastąpiła u mnie całkowita zmiana rytmu wypróżnień, kiedyś wypróżniałam się raz na 2,3 dni ale generalnie było to raz a dobrze duuuże wypróżnienia. Teraz odkąd zmieniłam dietę wypróżnienia są codzienne lub prawie codzienne ale normalne wypróżnienia już nie takie duże zdecydowanie mieszają się z takimi kiedy wypróżniam się w małych kawałkach takich około 5 cm a czasem nawet 1-3 cm. Czy to może być skutkiem wprowadzenia błonnika do diety?Od kilku dni też prawie nie czuję parcia na stolec a to kiedy mogę się wypróżnić czuję ale w brzuchu bez parcia na stolec, kiedyś już tak miałam potem wróciło do normy teraz znów. Dodatkowo  w marcu i kwietniu miałam kilka takich dni kiedy czułam  dyskomfort lub lekki bardzo ból brzucha w maju już tak nie miałam. I od tych 2 miesięcy tak może ze 2 razy w miesiącu góra miałam biegunki. Poza tym nic takiego się nie dzieje. Niech ktoś mi powie czy mam powody do niepokoju bo sama popadam w hipochondrię i już zdiagnozowałam u siebie wszystkie możliwe choroby jelit a nawet trzustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×