Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loyda

Czy dla Was to dziwactwo?

Polecane posty

Mój chłopak buduje dom. Problem w tym, że zaczął, gdy nie byliśmy jeszcze razem. Po pierwsze dziwne, że budował sam, tłumaczy, że nie chciał mieszkać w klatce-mieszkaniu w bloku. No i teraz pyta się mnie o zdanie, zabiera, żeby wybierać kuchnię itd. Czy wg. Was takie zachowanie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Loyda napisał:

Mój chłopak buduje dom. Problem w tym, że zaczął, gdy nie byliśmy jeszcze razem. Po pierwsze dziwne, że budował sam, tłumaczy, że nie chciał mieszkać w klatce-mieszkaniu w bloku. No i teraz pyta się mnie o zdanie, zabiera, żeby wybierać kuchnię itd. Czy wg. Was takie zachowanie jest ok?

To ma być dziwactwo? Niektórzy marza o wlasnym domu i ogrodzie. Chyba miło, że pyta Cię o zdanie. Ja bym się poczuła uhonorowana. Zresztą i tak uważam, że mój gust estetyczny jest lepszy niż innych ludzi i osoba, która mnie pyta o zdanie w tej kwestii, działa wyłącznie na swoją korzyść😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Loyda napisał:

Mój chłopak buduje dom. Problem w tym, że zaczął, gdy nie byliśmy jeszcze razem. Po pierwsze dziwne, że budował sam, tłumaczy, że nie chciał mieszkać w klatce-mieszkaniu w bloku. No i teraz pyta się mnie o zdanie, zabiera, żeby wybierać kuchnię itd. Czy wg. Was takie zachowanie jest ok?

Nic w tym dziwnego i żaden problem. Nie szukaj go.

To miło z Jego strony. A może chce Ci dać do zrozumienia że w tym domu właśnie z Tobą chce zamieszkać. Hmm. ZAPYTAJ Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×