Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Loyda

Czy dla Was to dziwactwo?

Polecane posty

Mój chłopak buduje dom. Problem w tym, że zaczął, gdy nie byliśmy jeszcze razem. Po pierwsze dziwne, że budował sam, tłumaczy, że nie chciał mieszkać w klatce-mieszkaniu w bloku. No i teraz pyta się mnie o zdanie, zabiera, żeby wybierać kuchnię itd. Czy wg. Was takie zachowanie jest ok?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Loyda napisał:

Mój chłopak buduje dom. Problem w tym, że zaczął, gdy nie byliśmy jeszcze razem. Po pierwsze dziwne, że budował sam, tłumaczy, że nie chciał mieszkać w klatce-mieszkaniu w bloku. No i teraz pyta się mnie o zdanie, zabiera, żeby wybierać kuchnię itd. Czy wg. Was takie zachowanie jest ok?

To ma być dziwactwo? Niektórzy marza o wlasnym domu i ogrodzie. Chyba miło, że pyta Cię o zdanie. Ja bym się poczuła uhonorowana. Zresztą i tak uważam, że mój gust estetyczny jest lepszy niż innych ludzi i osoba, która mnie pyta o zdanie w tej kwestii, działa wyłącznie na swoją korzyść😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Loyda napisał:

Mój chłopak buduje dom. Problem w tym, że zaczął, gdy nie byliśmy jeszcze razem. Po pierwsze dziwne, że budował sam, tłumaczy, że nie chciał mieszkać w klatce-mieszkaniu w bloku. No i teraz pyta się mnie o zdanie, zabiera, żeby wybierać kuchnię itd. Czy wg. Was takie zachowanie jest ok?

Nic w tym dziwnego i żaden problem. Nie szukaj go.

To miło z Jego strony. A może chce Ci dać do zrozumienia że w tym domu właśnie z Tobą chce zamieszkać. Hmm. ZAPYTAJ Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×