Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pierdddelek

WRÓŻBA u cyganki !! Szok !!

Polecane posty

Nie śmiejscie się ale dziś spotkałem w Sopocie cygankę i coś mnie podkusiło aby mi powróżyła. To była jakaś masakra. Ona mi już na wstępie powiedziała sama z siebie jakie mam 2 problemy, co mnie martwi i sprowadza do niej po poradę. Zadałem jej też kilka pytań o przyszłośc i jestem w szoku to co usłyszałem. Od siebie dodam jeszcze, że moja mama kiedyś też skorzystała z takich usług i w tamtym roku spełniła się ostatnia z tych przepowiedni i to ze szczegółami. Nigdy nie wierzyłem we wróżki z TV, choc kilka razy skorzystałem przez wysłanie sms-a to nigdy nic się nie spełniło. Ale z tą cyganką to jakaś niesamowita historia !! No i pytanie. O co tu chodzi ??? Skąd ta cyganka mogła to wszystko wiedziec ??? Ona czytała w moich myślach a wizja przyszłości to wizja która nie jest schematyczna. Ona nie powiedziała mi coś w stylu : za 5 lat się ożenisz a w przeciągu 10 lat będziesz miał 2 dzieci. To były o wiele bardziej szczegółowe przepowiednie i o wiele rzadziej się zdarzające niż te statystyczne !! Inny poziom !! O co tu chodzi ?? Jakim cudem ?? Skąd ta wiedza u Niej ?? Bóg dał taki dar do pomocy ludziom ?? Opętanie ?? No co ?? Jestem tak zmieszany i w takim szoku, że pomimo 30-stki na karku czuję się jakby dopiero co z pieluch wyszedł. Kto z Was ma coś do powiedzenia ? Jakieś doświadczenia ?? Piszcie bo to bardze ważny temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×