Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mona86

Mąż wyżywa się na mnie, jesli corka się uderzy

Polecane posty

Dzisiaj siedziałysmy z corka na łóżku, czytałysmy książke. Corka ma 2,9 l. Zapytala mnie co to za zwierzę, wzielam od niej ksiazke, zeby lepiej sie pryjrzec, bo bylo niewyraźne, corka jakos bujnela sie do tylu i spadla na podloge. Maz wpadl jak szalony i krzyknal pilnuj ja do ...y nędzy. Akurat cos jadl, wyplul jedzenie do kosza, bo nie byl w stanie przełknąć ze złości. Wczoraj sam byl z nia na placu zabaw i przy zjezdzie ze zjezdzani uderzyla sie tylem glowy o zjezdzalnie, on stal obok. Przyniosl ja zaplakana do domu, tylko zapytalam co sie stalo i czy ja boli. On zazwyczaj wyżywa sie na mnie, gdy ona sie uderzy bedac w moim otoczeniu. Jesli on chce ja za cos ukarac, dac jej klapsa to zwykle nie komentuje tego, a jesli tylko ja chce ja ukarac (nie chodzi o klapsy), to mnie opiernicza i wtedy pokazuje jaki z niego jest dobry tatus a ja jestem jaka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idźcie na terapię, bo to Wy macie problem A przypadkiem jest używana do tego córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to przypadkiem używana jest do tego córka? Chodzi o to, ze mąż jest strasznie nerwowo reaguje, gdy corce cos sie dzieje. Ja potrafie reagowac bez zbednych emocji, na spokojnie, a on prawie, ze w furie wpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ivy napisał:

Patologia nic wiecej. Dobrze ze nie mam meza i dzieci

To się nie wypowiadaj na ten temat, bo nie masz pojecia o zyciu z meżem i dziećmi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ivy napisał:

Buhahahha kreaturo nie tym tonem 😂 parszywko zerowo a tfuu pluje ci w ryja

Ty tak serio?? 🤦🏻‍♀️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzywaj się do niego tak samo jak sam niedopilnuje córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×