Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mallena 85

Disco polo

Polecane posty

Czy ktoś tak jak ja nie cierpi tej muzyki? Toleruje wszystko oprócz tego gatunku. Uważam, że słuchają tego ludzie z nizin społecznych, bez wykształcenia i z niewielkimi potrzebami kulturalnymi. Nie lubię wielu gatunków, ale toleruję. Tylko ten jeden tak naprawdę dużo mówi o ludziach którzy tego czegoś słuchają. Jak można lubić coś tak prostackiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mallena 85 napisał:

Czy ktoś tak jak ja nie cierpi tej muzyki? Toleruje wszystko oprócz tego gatunku. Uważam, że słuchają tego ludzie z nizin społecznych, bez wykształcenia i z niewielkimi potrzebami kulturalnymi. Nie lubię wielu gatunków, ale toleruję. Tylko ten jeden tak naprawdę dużo mówi o ludziach którzy tego czegoś słuchają. Jak można lubić coś tak prostackiego?

Disco Polo nie jest do słuchania. To: "tania" muzyka do tańca po alko. I w tym sprawdza się najlepiej.

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2020 o 22:01, Nemetiisto napisał:

Disco Polo nie jest do słuchania. To: "tania" muzyka do tańca po alko. I w tym sprawdza się najlepiej.

😉

Nie ma takiej ilości alkoholu, po której byłabym w stanie słychać tego badziewia. Ten muzykopodobny twór obraża moją inteligencję. Jest dużo prostej muzyki do zabawy. Disco polo nie jest wg mnie proste a prostackie tak jak większość ludzi która lubi ten chłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mallena 85 napisał:

Nie ma takiej ilości alkoholu, po której byłabym w stanie słychać tego badziewia.

Jeszcze raz Ci napiszę bo chyba niewyraźne było? Tego nie da się słuchać.

5 minut temu, Mallena 85 napisał:

Ten muzykopodobny twór obraża moją inteligencję. Jest dużo prostej muzyki do zabawy. Disco polo nie jest wg mnie proste a prostackie tak jak większość ludzi która lubi ten chłam.

To prawda, dlatego tak dobrze sprawdza się na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Jeszcze raz Ci napiszę bo chyba niewyraźne było? Tego nie da się słuchać.

To prawda, dlatego tak dobrze sprawdza się na weselach.

Byłam kiedyś na weselu bez disco polo. Wszyscy się świetnie bawili. Naprawdę nie rozumiem fenomenu tej pseudomuzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mallena 85 napisał:

Byłam kiedyś na weselu bez disco polo. Wszyscy się świetnie bawili. Naprawdę nie rozumiem fenomenu tej pseudomuzyki.

A ja rozumiem doskonale. Większość ludzi to prostaki stąd ten: "fenomen".

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×