Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aaleksis

nie kupię nic co polecają jutuberki

Polecane posty

Ostatnio znalazłam ciekawą polską firmę z produktami do samodzielnego robienia kosmetyków. Wrzuciłam nazwę firmy na YT, żeby zobaczyć czy ktoś coś nagrywał na ich temat i nieco się zdziwiłam - pojedyncze filmiki, biorąc pod uwagę ilość wyświetleń jakoś nie sądzę, że sponsorowane. I w sumie trochę się ucieszyłam, że ta firma nie musi rozsyłać tych paczek byle komu, a i tak mają dobre opinie. Wzbudziło to we mnie więcej zaufania niż YTowe recenzje 🌿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 🌿.🌿 napisał:

Ostatnio znalazłam ciekawą polską firmę z produktami do samodzielnego robienia kosmetyków. Wrzuciłam nazwę firmy na YT, żeby zobaczyć czy ktoś coś nagrywał na ich temat i nieco się zdziwiłam - pojedyncze filmiki, biorąc pod uwagę ilość wyświetleń jakoś nie sądzę, że sponsorowane. I jakoś tak się ucieszyłam, że nie ta firma nie musi rozsyłać tych paczek byle komu, a i tak mają dobre opinię. Wzbudziło to we mnie więcej zaufania niż YTowe recenzje 🌿

Dokładnie , dobre produkty same się obronią . Ja mam kręcone włosy to czasem kupuje coś co widziałam u kreconowlosych youtuberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie patrzę na to czy youtuberki coś reklamują. Chyba, że jest to nachalna promocja w stylu Hello Body. Po prostu nie odpowiada mi taki typ marketingu i sztucznie zawyżana cena produktów.

Natomiast jakbym miała zrezygnować ze wszystkiego co polecają youtuberki (w tamach współprac/paczek PR) to musiałabym pożegnać się np. z produktami marek Resibo, Hagi, The Body Shop,Yves Rocher czy Bourjois, które bardzo lubię. Także raczej kieruje się rozumem i własnymi preferencjami niż emocjonalnym "nie kupię, bo firma XY reklamuje się na YT/Insta!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc, to ja mam spory dystans do rzeczy rekomendowanych przez celebrytki i youtuberki. Wręcz odrzucają mnie nachalne polecenia. Tak było np. z torebką Fabiola. Miałam ochotę kupić, ale jak zobaczyłam foty z celebrytkami, to mi przeszło. Nie będę się zrzucać na ich gaże. A na YT oglądam w większości małe kanały, więc tam przekaz wydaje się szczerszy. A i tak kupuję coraz mniej kosmetyków na przykład. Szkoda świata na kolejną tonę śmieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje produkty z dobrym składem tylko. Nie obchodzi mnie kto co reklamuje. Jak ma syfiasty skład to i tak nie kupię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×