Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina.danielak

Mój były mąż chce do mnie wrócić

Polecane posty

Przedwczoraj rano mój były mąż, z którym się rozwiodłam 4 lata temu zaczął do mnie wydzwaniać. Po kilku razach odebrałam i powiedziałam mu żeby przestał dzwonić i powiedział mi że chce naprawić nasz związek, powiedziałam że nie ma na to żadnych szans (zdradzał mnie przez 3 lata a potem powiedział że to moja wina). Dzisiaj przyszedł do mojego domu, spytał się czy możemy porozmawiać, jak mu odmówiłam to znowu zaczął dzwonić aż wyłączyłam telefon. Co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie. Coś dość spektakularnego musiało się wydarzyć skoro nagle odżyła w nim miłość do Ciebie. Musisz zadać sobie pytanie czy byłabyś w stanie po raz kolejny narazić się na powtórkę z rozrywki. Czy nie znalazłaś sobie przez ten czas nowego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewierze , ale .......... ( boję się moderatorki po upomnieniu więc wielokropki). Ale tupet, zdradzał , trzy lata się zabawiał , mówi Ci że to twoja wina ( no chyba że ty pierwsza go zdradziłaś) . Pewnie go przycisło, już żadna go nie chce, jest spłukany z długami albo sumienie tak uderzyło że psychicznie nie daje sobie rady.  Jeżeli chcesz dać mu jednoznacznie sygnał że to koniec konców napisz sms że jeżeli będzie dzwonił, nachodził to złożysz na policji zawiadomienie o nękaniu . Okazywanie strachu skutkuje zwiększoną odwagą prześladowcy w stosunku do ofiary. On musi otrzymać wyrażny sygnał ze was już nie będzie nigdy, no chyba że nie wszystko opisałaś , ty też byłaś w związkach , jeszcze coś czujesz i łudzisz się że może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Z88 napisał:

Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie. Coś dość spektakularnego musiało się wydarzyć skoro nagle odżyła w nim miłość do Ciebie. Musisz zadać sobie pytanie czy byłabyś w stanie po raz kolejny narazić się na powtórkę z rozrywki. Czy nie znalazłaś sobie przez ten czas nowego partnera?

Ta "Spektakularna" rzecz to 40 tysięcy spadku po moim ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest (według mnie) zablokowanie go na wszystkich forach społecznościowych i przekierowywać na pocztę głosową - jednoznacznie, to urwać kontakt 8<- - - - .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jolanta.biedroń napisał:

Najlepszym rozwiązaniem jest (według mnie) zablokowanie go na wszystkich forach społecznościowych i przekierowywać na pocztę głosową - jednoznacznie, to urwać kontakt 8<- - - - .

Już to zrobiłam, ale on jeszcze raz dzisiaj do mnie przyszedł w tym samym celu. Z bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ewelina.danielak napisał:

Już to zrobiłam, ale on jeszcze raz dzisiaj do mnie przyszedł w tym samym celu. Z bogiem.

Jeżeli Pani ma go już dość, to polecam zrobić tak, jak napisał/ła @normalnyjestem. Tzn. pogrozić policją, a jak się nie odczepi, to groźby przeobrazić w działania. Pozdrawiam.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ewelina.danielak napisał:

Ta "Spektakularna" rzecz to 40 tysięcy spadku po moim ojcu.

W takim razie szczerze współczuję. Możesz jedynie się cieszyć, że wykreśliłaś go ze swojego życia. Niewiele kobiet jest tak silnych jak Ty. Bądź z tego dumna. Mam Tobie czego zazdrościć 🙂 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jolanta.biedroń napisał:

Jeżeli Pani ma go już dość, to polecam zrobić tak, jak napisał/ła @normalnyjestem. Tzn. pogrozić policją, a jak się nie odczepi, to groźby przeobrazić w działania. Pozdrawiam.

Myślę, że to zrobię, ale jeszcze nie teraz. Z Bogiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.w. pogoń dziada. Z kochanką mu nie wyszło, to przypomniał sobie, że jednak z żoną było dobrze. Żałosny typ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×