Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylvia121

Plamienia w 7 tygodniu ciąży

Polecane posty

Dzień dobry 😊

Obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Od wczoraj mam plamienia(nie krwawię!). Nie są one obfite ,wręcz przeciwnie. Zauwazylam, że występują raz w ciągu dnia w małej ilości. Nie mam negatywnych objawów, nie boli mnie brzuch, czuję się dobrze. Za parę dni powinnam mieć okres, gdyby nie ciąża (słyszałam, że to może mieć znaczenie.) Pierwszą wizytę ginekologiczną mam w ten poniedziałek. Powiedzcie mi, mam jechać jutro do szpitala, czy poczekać do poniedziałku? Czytałam w internecie, że nie bolesnymi plamieniami nie trzeba się martwić lecz warto skonsultować to na wizycie z lekarzem. Moja koleżanka nastraszyła mnie, że mogę być blisko poronienia. Jak pisałam plamienie mam od wczoraj, niewielkiej ilości raz dziennie. 

Z góry dziękuje za odpowiedzi. 🙂

Edytowano przez sylvia121
Błąd zdaniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość, to to sprawdź. Ja miałam 3-4 dni nie plamienia, ale takie brązowe kreseczki, jakby śluzówka. Czułam się jak zwykle. Na czwarty dzień zaczęło się krwawienie i niestety samoistne poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam delikatne brązowe 2-dniowe plamienie w okolicach spodziewanej miesiączki. Lekarz przepisał mi na wszelki wypadek luteinę. Mimo to miesiąc i dwa miesiące później plamienia powtórzyły się (też w czasie spodziewanych miesiączek). Teraz jestem w 29tc, dzidziuś zdrowo rośnie i nie ma żadnych problemów z ciążą. Takie plamienia mogą się zdarzyć. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć czy są niegroźne czy też zwiastują problemy i początki poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

Lepiej sprawdź, plamienie może być oznaką prowadząca do  poronienia. Lekarz zdecyduje o potrzymaniu ciąży i hospitalizacji, jak zajdzie  taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI
9 godzin temu, Truskawka napisał:

Ginekolog to nie cudotwórca więc jeśli masz poronić to poronisz

Lepiej zapobiegać, jak się tylko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×