Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gowentgone

Co mam zrobić ze swoim związkiem?

Polecane posty

Hej. Piszę tutaj bo potrzebuje obiektywnej porady. 

Ja 22lata, on 24. Pracuje w bardzo dobrej firmie, dużo zarabia jak na swój wiek, dobre stanowisko. Ja kończę studia, po wakacjach chce iść na kolejny stopień. Nie pracowałam jeszcze w swoim zawodzie, były pracę jedynie na wakacje. On wymaga ode mnie pójścia do pracy w wakacje a potem przeciągnięcie tej pracy na studia dzienne. Dzisiaj się kłóciliśmy i powiedział mi, że zostanę kura domowa i nie będę się rozwijać dalej, nie mam ambicji. I co teraz zrobić? Już nie pytam o to czy iść do pracy czy nie, nie myślę teraz o tym ale co sądzić o jego zachowaniu? Wstrząsnęło mną co powiedział bo nigdy się tak do mnie nie odzywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
29 minut temu, gowentgone napisał:

Hej. Piszę tutaj bo potrzebuje obiektywnej porady. 

Ja 22lata, on 24. Pracuje w bardzo dobrej firmie, dużo zarabia jak na swój wiek, dobre stanowisko. Ja kończę studia, po wakacjach chce iść na kolejny stopień. Nie pracowałam jeszcze w swoim zawodzie, były pracę jedynie na wakacje. On wymaga ode mnie pójścia do pracy w wakacje a potem przeciągnięcie tej pracy na studia dzienne. Dzisiaj się kłóciliśmy i powiedział mi, że zostanę kura domowa i nie będę się rozwijać dalej, nie mam ambicji. I co teraz zrobić? Już nie pytam o to czy iść do pracy czy nie, nie myślę teraz o tym ale co sądzić o jego zachowaniu? Wstrząsnęło mną co powiedział bo nigdy się tak do mnie nie odzywał. 

A więc, to tak delikatnie przedstawiłaś (kłótnie)? Padły niecenzuralne słowa w twoim kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×