Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Susanna

W jaki sposób zakończyć toksyczna relacje z przyjaciółka?

Polecane posty

Zawsze mogę ją zablokować i napisać samo a "s z końcówką j", ale nie wiem na serio jak to zrobić. Ma przyjechać w połowie czerwca do naszej wspólne miejscowości. Na codzień mieszka 500km ode mnie. Nie mam pomysłu jak to zrobić.. Nie chcę więcej jej widzieć i słyszeć.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, arto8999 napisał:

Normalnie wygaszasz kontakt i tyle. Z czasem przestajesz się odzywac i odpisywac i nie ma tego człowieka dla Ciebie. Co w tym trudnego ? 

JA tak ostatnio zakonczylem jedną znajomość

Okej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Harper napisał:

A w ogole co sie stalo?

Oczerniala mnie przy swoim chłopaku i kolegach. Zawsze mnie ppznawala z najgorszym towarzystwem a w konsekwencji miałam z tymi ludźmi problemy, nagaduje na mnie dziwne historie trzeciej znajomej. Zawsze jak przyjedzie do naszego miasta to musi zrobić jakąś aferę, ma problem z alkoholem.. To wszystko źle wygląda, po prostu mam tylko ja i twkie w tym. Ciocia mi powiedziała kiedyś, że jest jaki człowiek to jest ale ważne że chociaż taki jest ktoś w życiu, bo nie warto być samotnym 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Harper napisał:

Kobieto ile ty masz lat ? Odcinaj  od siebie taka patole pewnie masz wiecej do odciecia nie tylko ja. Lepiej byc samemu niz w takiej patoli. Musisz poznac nowe osoby .

22. Wiem, wiem. Po prostu chyba za bardzo się zamknęłam w sobie.. Muszę być silna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie odzywałabym się. Jakby pisała lub zaczepiła to unikałabym i nie doprowadzała do spotkania. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie tłumacz . Nie ma to sensu . Przestań się odzywać do tej osoby . Sama się skapnie ,że już Ci na niej nie zależy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zastanawiaj nad zerwaniem kontaktów. Coś co Cię ciągnie na dół musi być przerwane . Miałam niestety kilka takich sytuacji i uważam,że moim największym błędem było przebywanie z tymi ludźmi na siłę . Przestań pisać czy dzwonić do tej osoby . Jeśli faktycznie jest chociaż troszkę inteligentna sama się domyśli, jeśli tego nie zrobi powiedz,że Wasza relacja nie jest do końca szczera i uważasz ,że nie na sensu . Zauważyłam ,że ludzi wrażliwych , delikatnych się tak właśnie traktuje . Ja dwa razy zerwałem relację z ludźmi którzy manipulowali innymi aby postawić mnie w złym  świetle . Naprawdę nie na to sensu. Raz bez tłumaczenia i pożegnania zerwałem kontakt z takim toksycznym człowiekiem . Bez kłótni i tłumaczeń . Uważałam ,że nic to nie zmieni . Pewnym ludziom się nie przegląda . Po kilku latach od tego zdarzenia jestem z siebie dumna ,że załatwiłam to łagodnie . Chociaż ta osoba nie rozumiała tego żaląc się innym znajomym . Ale ja byłam pewna i miałam kilka osób którzy mi donieśli o jej obgadywanie mnie . U mnie prawie każda taka toksyczna relacja kończy się przez zazdrość . Mam super męża i dobrą pracę. Niestety nie każdy sobie z tym radzi . Na świecie są też normalni ludzie także szkoda czasu na tych toksycznych

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×