Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Persoela

czy on tęskni czy nic nie chcę...

Polecane posty

Hej. 

Mam troche kocioł w głowie i potrzebuje pomocy...  

mianowicie ponad rok temu zaczelam spotykać sie z facetem ktory byl w marnym związku. Wczensiej znalismy sie z przypadkowych spotkan i kilku chwil rozmow... W koncu jak na siebie wpadliśmy to już zaczelismy sie spotykac. On w końcu zostawił tą dziewczyne wyprowadzil się... byli ze soba 12 lat. Wyedy ona nagle ożyła i zaczeła walczyć. Wczesniej jakoś nie widziała ze jej faceta w ogole nie ma w domu, że jest zajety kims innym. Wiem ze to nie moralne. Bo najpierw powinien skonczyc ble ble ble... Ale pomijając ten fakt. Juz od piwrwszego spotlania duzo wczesniej byla jakas chemia. Pozniwj dlugo nic i kolejne przypadkowe spotkanie. Pozniej kolejne i potem poszło. Zostawił ją ona zaczęła szalec wydzwaniac prosic.... pisac...  mnie zaczęło to irytowac. Zaczelismy miec spiny. W koncu od do niej wrócił. minelo 8 miesięcy i napisalamu mu zyczenia na swieta. Byl przezadowolony pozniej przypadkowe spotkanie na ulicy autem pozniej kolejne przypadkowe pozniej wymiana sms. Po jakims czasie pisnaie kilkugodzine. Jest bardzo mily i taki jakby czekal kiedy wyskocze z kawa. Mamy ponowny kontakt od miesiaca. Nie jest jakis intensywny. Ale jest. 

Powoedzcie warto o to zawalczyc?? sprawdzic. Wiem od wielu ludzi ze oni w ogole do siebie nie bardzo pasowali. Wiem ze on byl za mna... Ale pozniej jiz go nie chcialam znac. Teraz jakis tak w tych wiadomosciach i zyczenia na urodziny mi wyslal.o ktorych nawet w zeszlym roku zapomnial. ( nie znalazl na fb.) i cieszyl sie ze mi tym usmiech przywolal na twarzy.... 

pomozcie bo mam kocioł 🤦‍♀️🤦‍♀️😫😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzyma Cię w odwodzie jeżeli mu coś nie wyjdzie z jego dziewczyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby mu było z nią tak źle to by nie wracał. Po co go zaczepiasz, daj im żyć. Chcesz się odegrać czy jak, za to że ją wybrał nie ciebie. Jemu zwyczajnie podbudowujesz ego i to go cieszy, ale kobietę już wybrał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2020 o 19:45, Persoela napisał:

Hej. 

Mam troche kocioł w głowie i potrzebuje pomocy...  

mianowicie ponad rok temu zaczelam spotykać sie z facetem ktory byl w marnym związku. Wczensiej znalismy sie z przypadkowych spotkan i kilku chwil rozmow... W koncu jak na siebie wpadliśmy to już zaczelismy sie spotykac. On w końcu zostawił tą dziewczyne wyprowadzil się... byli ze soba 12 lat. Wyedy ona nagle ożyła i zaczeła walczyć. Wczesniej jakoś nie widziała ze jej faceta w ogole nie ma w domu, że jest zajety kims innym. Wiem ze to nie moralne. Bo najpierw powinien skonczyc ble ble ble... Ale pomijając ten fakt. Juz od piwrwszego spotlania duzo wczesniej byla jakas chemia. Pozniwj dlugo nic i kolejne przypadkowe spotkanie. Pozniej kolejne i potem poszło. Zostawił ją ona zaczęła szalec wydzwaniac prosic.... pisac...  mnie zaczęło to irytowac. Zaczelismy miec spiny. W koncu od do niej wrócił. minelo 8 miesięcy i napisalamu mu zyczenia na swieta. Byl przezadowolony pozniej przypadkowe spotkanie na ulicy autem pozniej kolejne przypadkowe pozniej wymiana sms. Po jakims czasie pisnaie kilkugodzine. Jest bardzo mily i taki jakby czekal kiedy wyskocze z kawa. Mamy ponowny kontakt od miesiaca. Nie jest jakis intensywny. Ale jest. 

Powoedzcie warto o to zawalczyc?? sprawdzic. Wiem od wielu ludzi ze oni w ogole do siebie nie bardzo pasowali. Wiem ze on byl za mna... Ale pozniej jiz go nie chcialam znac. Teraz jakis tak w tych wiadomosciach i zyczenia na urodziny mi wyslal.o ktorych nawet w zeszlym roku zapomnial. ( nie znalazl na fb.) i cieszyl sie ze mi tym usmiech przywolal na twarzy.... 

pomozcie bo mam kocioł 🤦‍♀️🤦‍♀️😫😫

Daj sobie z nim spokój. Facet jak kocha, to nie ma dodatkowych opcji.Liczysz się tylko Ty,a nie ty i jeszcze multum innych. Walczy o Ciebie wtedy itd.,bo nie chce Ciebie stracic. On wybrał ją i nie rób sobie nadziei. To brutalne może moje zdanie, ale jakże prawdziwe. Zaoszczędzisz sobie dzięki temu swój czas, który możesz spożytkować na coś  bardziej cennego niż czekanie na faceta, który Ciebie nie chce. 

p.s.Js bym nie mogła być z facetem, który wraca do byłej, a potem może chce być ze mną albo nie..

Kobiety! Zdejmijcie różowe okulary! Co się z Wami dzieje? Zatracacie swoje "ja" dla jakiegoś niedojrzałego dupka. 

Edytowano przez Greatpetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz cię zostawił a ty się nadal za nim uganiasz. Ta druga zresztą też, a on sobie wybiera na którą ma w tej chwili ochotę. Jeśli by mu zależało, to ty byś byłą najważniejsza, a wszystkie inne byłyby dawno wspomnieniem. Teraz raz wraca do niej, raz się umawia z tobą, jesteście obie dla bezwysiłkowego zabicia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×