Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anonimowa911

Jak przestać o NIM myśleć? Pomocy!

Polecane posty

Długo zastanawiałam się czy opisać tutaj swoją historię. Sama już nie daję sobie rady. Chciałabym wymazać z pamięci te wszystkie myśli odnośnie tej historii. A o to ona: zaczęło się ok 15 lat temu jak po sąsiedzku wprowadziła się moja kuzynka z mężem. Spodobał mi się bardzo mimo że ja miałam 15 lat a on 25. Często z mojego domu patrzyłam jak coś robił na podwórku. Lata mijały a umiarkowana fascynacja trwała. W międzyczasie wyjechałam na 10 lat. Niedawno wróciłam już jako żona i matka. Zaczęliśmy z mężem spotykać się z sąsiadami przy różnych okazjach. Zauważyłam ze On inaczej zachowuje się jak zostajemy sami nawet na chwilę a inaczej w towarzystwie. Pewnego dnia poszłam w odwiedziny żeby moje i jego dzieci się pobawiły. Mój mąż i jego żona byli w pracy. Wtedy wszystko się nasiliło. Byliśmy praktycznie sami przez parę godzin bo dzieci były zajęte zabawą. To jak ze mną rozmawiał, słuchał mnie, patrzył na mnie. I on i ja pod pretekstem pokazywania zdjęć na tel dotykaliśmy siebie niby to przypadkiem, poszliśmy też pod jakimś tam pretekstem na spacer po ogrodzie. Szedł bardzo blisko mnie. Czego nie mogłam nie zauważyć. Od kilku tygodni codziennie o Nim myślę. Nasze dzieci się bardzo polubiły więc zerwanie kontaktu nie jest możliwe. Kocham męża choć ostatnio mamy gorsze dni. Szanuję także moją kuzynkę której nigdy nie chciałabym rozbijać rodziny. Nie wiem co mam robić żeby przestać o Nim myśleć. Dodam że męczyło mnie to już tak bardzo że nakreśliłam sytuację mężowi żeby być wobec niego w porządku ale on jakoś to zlekceważył. Myślałam że po takim przyznaniu się ulży mi, zapomnę. Ale nie. Ciągle o nim myślę, marzę aby się do Niego przytulić ale nic więcej. Nie jestem typem kobiet które zdradzają, choć myśląc o Nim czuje się jakbym już zdradziła męża i wbiła nóż w plecy kuzynce. Co mam robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Anonimowa911 napisał:

Kocham męża

Jesteś pewna ?. Jeśli się kocha to nie leci się na innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Anonimowa911 napisał:

Co mam robić? 

Zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć że rozbijanie komuś rodziny jest straszne. Nie myśl o tym nawet. Zawsze najbardziej cierpią dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że Ci się w głowie pier... Ii. Widocznie za mało masz problemów w życiu kobieto. Ogarnij się, ile masz lat?

Ciekawe czy byłabyś szczęśliwa, gdyby twój mąż zauroczył się sąsiadką. A spotkania Ci nie pomogą z tym skończyć. Tego musisz unikać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może masz problem w swoim związku? Ja mam i bez wyrzutów sumienia bym go zdradziła, zawsze to jakaś odskocznia... Życie jest za krótkie... Jeżeli facet na ciebie leci, to czemu nie. Dla niego Ty czy inna żadna różnica, i tak zdradzi, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, odietamo napisał:

A może masz problem w swoim związku? Ja mam i bez wyrzutów sumienia bym go zdradziła, zawsze to jakaś odskocznia... Życie jest za krótkie... Jeżeli facet na ciebie leci, to czemu nie. Dla niego Ty czy inna żadna różnica, i tak zdradzi, 

Gdyby każdy facet tak myślał nie miałby nic w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam że nikt z was nie przeczytał postu ze zrozumieniem oraz nie przeczytał go do końca. A wasze komentarze to żenada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Anonimowa911 napisał:

Stwierdzam że nikt z was nie przeczytał postu ze zrozumieniem oraz nie przeczytał go do końca. A wasze komentarze to żenada. 

Sama wiesz gdzieś tam w serduchu, że on Ci się po prostu podoba, ale nie potrafisz tego zdusić w sobie.Musisz wybrać sama, lecz wybierz mądrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł93- Pierwsza normalna odpowiedź. Dzięki

Widzę że niektórzy mają problem z odróżnieniem zauroczenia od chęci skoku w bok. Chcę sobie jakoś poradzić z tym zauroczeniem bo nawet przez myśl mi nie przechodzi że mogłabym wdać się w romans i rozbić 2 rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Anonimowa911 napisał:

Dzięki

Nie ma za co.Teraz już sama wiesz co robić.Życzę Ci wszystkiego co najlepsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×