Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cx500cx

Pytanie do kobiet w związku.

Polecane posty

Wiadomo że niektóre kobiety mają problem z osiągnięciem orgazmu ze stałym partnerem. Pytanie brzmi czy udało się osiągnąć orgazm podczas zdrady z nowym partnerem, kiedy podniecenie sięga zenitu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trudny temat. Nie wiem czy jakas pani zdecydowalaby sie przyznac na forum otwarcie, że zdradzila i że miala taki problem o jakich piszesz. 

Faceci bardziej otwarcie przyznaja się do zdrad w moim odczuciu i jest to mniej krytykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cx500cx napisał:

Wiadomo że niektóre kobiety mają problem z osiągnięciem orgazmu ze stałym partnerem. Pytanie brzmi czy udało się osiągnąć orgazm podczas zdrady z nowym partnerem, kiedy podniecenie sięga zenitu? 

Często chyba tak bywa ...inaczej po co zdradzać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona dochodzi tylko przez zaciskanie ud, nawet paluszkami nie umie tego zrobić sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Cx500cx napisał:

Moja żona dochodzi tylko przez zaciskanie ud, nawet paluszkami nie umie tego zrobić sama. 

Nic w tym złego ale możecie się wspólnie postarać aby wywołać u niej orgazm w inny sposób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pieprz w doopie napisał:

Skoro ma tylko taki sposób na to, nie sądzę żeby z kochankiem było inaczej.

Też tak myślę ale pewności nie ma. Kochanek może wyzwolić u niej takie emocje, pobudzenie i namiętności,  że uzyska z nim także orgazm inaczej. Dlatego niech się o nią stara. Staranie się o kobietę w szerokim tego słowa znaczeniu najlepiej zapobiega zdradom  . A mam wrażenie,  że on trochę się tego boi  że go zdradzi. 

Edytowano przez ddt30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobiła z nim ale nic nie mówi. Dlatego zastanawiam się czy miała z nim orgazmem. Wiadomo że ktoś nowy działa inaczej i podniecenie jest większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Cx500cx napisał:

Już to zrobiła z nim ale nic nie mówi. Dlatego zastanawiam się czy miała z nim orgazmem. Wiadomo że ktoś nowy działa inaczej i podniecenie jest większe. 

Jak już zdradziła to tak trochę pozamiatane ...moja obecna jest mi wierna, a  z tymi, które zdradzały dostawałwm się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam, jak marcin40 i ddt30 uczestniczą we wszystkich wątkach skierowanych do żon, kobiet w związku, wdów, pań, dziewczyn itp. :D

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Machu Picchu napisał:

uwielbiam, jak marcin40 i ddt30 uczestniczą we wszystkich wątkach skierowanych do żon, kobiet w związku, wdów, pań, dziewczyn itp. 😄

Widocznie z nie jednego pieca chleb jedli 😉

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Cx500cx napisał:

Wiadomo że niektóre kobiety mają problem z osiągnięciem orgazmu ze stałym partnerem. Pytanie brzmi czy udało się osiągnąć orgazm podczas zdrady z nowym partnerem, kiedy podniecenie sięga zenitu? 

Witam. Ja mam extra konto, na którym przyznaję się do wszelkich bezeceństw. Odpowiedź brzmi: nie. Żadnemu z nowych partnerów nie udało się zrobić tego, co stałemu partnerowi udaje się bardzo rzadko. Nie wiem dlaczego, skoro faktycznie podniecenie jest większe. I rzeczywiscie, pojawia się pytanie, po co w takim razie zdradzać? Nadzieja umiera ostatnia.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Machu Picchu napisał:

uwielbiam, jak marcin40 i ddt30 uczestniczą we wszystkich wątkach skierowanych do żon, kobiet w związku, wdów, pań, dziewczyn itp. 😄

Do wdów szczególnie zwłaszcza konsekrowanych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ilona4 napisał:

Jeśli kobieta ma większe potrzeby to szuka innego 

Wcześniej napisałaś,że ciekawi cię jak to jest z kimś innym. Szukasz innego czy tylko fantazjujesz o tym?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Machu Picchu napisał:

uwielbiam, jak marcin40 i ddt30 uczestniczą we wszystkich wątkach skierowanych do żon, kobiet w związku, wdów, pań, dziewczyn itp. 😄

Cytat

 

Machu....Już ci tłumaczę.....

To taka moja strategia. Nie wiem jaką ma ddt30.......

Ja wchodzę tam, gdzie mogą pojawić się fajne laseczki 😉 Teraz rozumiesz? 😉  

 

Pieprz...widzę Cię 😉 

Edytowano przez Marcin40
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr 12345 napisał:

A gdzie mają pisać? Piszą na tematach związanych z tematyką działu. A że prawie nie ma tu normalnych dyskusji to już inna sprawa. 

 

Słuszna uwaga. Wszyskie najlepsze tematy lecą. Może Ty masz jakiś pomysł  na jakiś swój temat? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Piotr 12345 napisał:

To, że tematy lecą to zauważyłem.  Ale na lwa salonowego niestety nie nadaje się, a tu tylko takie tematy cieszą się popularnością 😉

Kto Ci tak powiedział? Nie spróbujesz to się nie przekonasz, a gadane masz 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Piotr 12345 napisał:

Dziękuję.  Ale tak już ze mną jest, że nic na siłę  🙂

Człowiek z zasadami. W dodatku uparty 😛Nie mam żadnego argumentu, żeby Cię przekonać. Ale dobrze by było, gdybyś swój pierwszy raz z ten sposób przeżył 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie to wszystko tylko fantazje, ale kto wie co będzie jak się pojawi ktoś kto zawróci w głowie i nie tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Ilona4 napisał:

Narazie to wszystko tylko fantazje, ale kto wie co będzie jak się pojawi ktoś kto zawróci w głowie i nie tylko. 

Ale wtedy też mimo tej ciekawości pojawi się pytanie, czy aby na pewno warto. Mnie też to ciekawi i rozumiem Cię. Szkoda,że nie ma już mojego tematu z środy tam przeczytałam wiele ciekawych spostrzeżeń innych osób w tym temacie.

Załóż swój temat i tam opisz dokładnie swoją sytuację😉na pewno ułatwi to innym wyrażenie opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bolek napisał:

Jeśli piszecie o pierwszym związku kobiety z pierwszym partnerem to może się zdarzyć że z kochankiem będzie miała orgazm bo ma męża do niczego. Generalnie kobiety dzielą się na te które mają orgazm prawie zawsze i z kim by mi spały, lub te które nie mają

statystyka mówi, że co najwyżej 50% kobiet ma orgazm z partnerem podczas każdego zbliżenia (badania ankietowe). Nie uważam, że wyłączną przyczyną może być "mąż do niczego" - problem jest bardziej złożony niż tylko aspekt "techniczny". Są przecież tacy kochankowie, którzy tak potrafią rozpalić, że zanim do czegokolwiek dojdzie, kobieta już ma "tam mokro" a są tacy, którzy starają się i robią co mogą a kobieta ma zaledwie lekkie uniesienie po godzinach starań. Bardzo wiele zależy od tzw. "chemii", relacji, od flirtu poprzedzającego zbliżenie, od tego czy przyniesie czy nie kwiaty - czyli nastroju , od tego jak wygląda czy ma wszystkie zdrowe zęby czy ubytki w uzębieniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bolek napisał:

O tym też pisze, jeśli to jej pierwszy partner to może to być przez niego a z kochankiem zaraz dojdzie. Kobieta która miała ilus tam partnerów zakładam że trafiła choć na jednego poczciwego i wie w jakich okolicznościach ten orgazm ma. 

może powiedzieć kochankowi, że ma jak zaciśnie uda ........ a jeśli bardzo ją będzie kręcił i podnieci to wystarczy, że tylko ten właśnie z tą chemią włoży jej między uda dłoń , ona te uda zaciśnie i zacznie szczytować 100x bardziej niż poprzednio .... i dla niej to będzie lepsze przeżycie niż różne inne próby jakie dotąd starał się czynić stały partner.

Edytowano przez ddt30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bolek napisał:

Pytanie jest za ogólne i mało precyzyjne, stały partner to jej facet z którym jest od roku i jest bardzo zakochana czy mąż z którym jest 15 lat? To duża różnica. W pierwszym przypadku jeśli orgazm ma co 10 sex, z kochankiem też tak będzie miała, w drugim przypadku ze względu na "nowość" może mieć ten orgazm częściej niż z mężem. Oczywiście zakładam że panowie są tak samo techniczne sprawni.

tłuczemy ten problem trochę teoretycznie. Jeśli dobrze rozumiem facet ma żonę, która od wielu lat jak wie osiąga orgazm jedynie w specyficzny sposób - pewnie w taki, jaki osiągała podczas młodzieńczej masturbacji - tj. zaciskanie ud. Pisze o takim sposobie masturbacji i potem utrwalaniu się takiego sposobu orgazmu Lew-Starowicz. Mam wrażenie, przez jakiś czas małżeństwa bywały próby zmiany tego przyzwyczajenia. Może on właśnie jako facet czuł się niedowartościowany, że nie osiąga z nim orgazmu w sposób "normalny" - cokolwiek słowo "normalny" tu znaczy. No i z tego co wiemy zdradziła go i on teraz pewnie się zastanawia czy ona z tamtym osiągnęła orgazm także przez "zaciskanie ud" czy może tamten był w stanie wywołać u niej orgazm w inny sposób i teraz ona będzie chciała z tamtym bo "jest lepszy". Natomiast moim zdaniem może to w ogóle jest niewłaściwe rozumowanie bo też może być tak, że ona z tamtym czyli kochankiem osiągnęła orgazm także przez "zaciskanie ud" ale był on lepszy, silniejszy, czuła lepszą chemię, związek z kochankiem. Może tamtemu nie przeszkadzało, że tak, nie marudził, że można inaczej, mocniej ją podniecił. Mogło więc być tak, że wszystko tak jak zwykle ale z kochankiem inaczej. A może było tak samo albo gorzej ale było to coś nowego i ekscytującego. Koncentrowanie się w seksie wyłącznie na samym orgazmie zarówno u kobiety jak i u faceta jest chyba czasami po prostu błędem. Aby powiedzieć, jak jest dokładnie w tym przypadku trzeba byłoby po prostu poznać relację tej kobiety, niech opowie nam jak było z kochankiem. Wiem, że to nie możliwe ale bez takiej informacji tylko teoretyzujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×