Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brekker.1

olej ryżowy, mąka i woda ryżowa dla lepszej cery

Polecane posty

Hej! Chciałam się tylko podzielić moim sposobem na lepszą cerę. Może komuś pomoże!
Codziennie myję buzię olejem ryżowym, dwa razy dziennie, potem dwa razy dziennie robię peeling z mąki ryżowej i tonizuje wodą z ryżu (gotujemy ryż w niesolonej wodzie) potem nakładam krem nawilżający własnego wyboru. Ja stosuje kremy firmy orientana, sudocrem (gdy mam okres), i takie fajne kremiki zakupione w sklepie zielarskim, czasami też nakładam olejek różany.

Stosuję tą metodą już od roku. W tamtym roku dopadła mnie czarna rozpacz; moja cera była  w opłakanym stanie - swędziała, zaczerwienienia wszędzie, skórki na nosie i czole i bardzo brzydki koloryt + oczywiście pryszcze.
W empiku na promocji kupiłam książkę "Sekret urody gejszy" (BARDZO POLECAM) i to właśnie z tej książki zaczerpnęłam swoją nową metodę pielęgnacji twarzy! 
Efekty? Koloryt bardzo się poprawił; zniknęły krostki podskórne; zaskórników już tak nie widać; skóra się rozjaśniła; nie swędzi; nie łuszczy się; pryszcze wychodzą tylko w czasie okresu, a zaraz po szybciutko znikają.

Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×