Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cybernetyka

Brak kontaktu

Polecane posty

Witam zacznę od tego ze mój były chlopak zerwał ze mna przez sms,jestem typem kobiety ktora lubi robić dramy,ranić siebie i innych czego później żałuję. Napisal ze potrzebuje czasu dla siebie,ze mnie nie kocha i musi sobie wszystko przemyśleć,ja sie zgodzilam bo nie chciałam go tracić,teraz nie utrzymuje ze mną kontaktu już wcale,ja zrozpaczona,wydzwaniam,pisze (wiem ze to głupie i nic nie da) zwiazek ten źle sie zaczal bo ja jeszcze myślałam o byłym,okazywalismy sobie bardzo mało uczuć,jeszcze na poczatku gdy mialam na niego lekko wywalone to sie starał a teraz gdy ja nie mam wywalone on odchodzi,zauważyłam również ze zaczął obserwować jakaś inna kobietę na insta i usunął komentarze w ktorych wspomina o mnie. Dodam również ze miałam podobna sytuację z poprzednim byłym,rzucił mnie przez wiadomość,obiecywal gruszki na wierzbie,zerwal kontakt i od razu miał inną. Nie wiem czy zapomnieć o obecnym byłym czy czekać aż napisze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cybernetyka napisał:

na poczatku gdy mialam na niego lekko wywalone to sie starał a teraz gdy ja nie mam wywalone on odchodzi,

Sama napisałaś sobie radę. Młodzież mówi: "miej wyje.... a będzie Ci dane". Ja wolę wersję o łapaniu motyli.

Im bardziej będziesz uganiać się za facetem, jakimkolwiek, tym bardziej go nie będziesz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Sama napisałaś sobie radę. Młodzież mówi: "miej wyje.... a będzie Ci dane". Ja wolę wersję o łapaniu motyli.

Im bardziej będziesz uganiać się za facetem, jakimkolwiek, tym bardziej go nie będziesz mieć.

Gloopoty gadasz, ale przywyklam i wybaczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×