Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wiewiórkowa

Bruduguru

Polecane posty

Witajcie. Przychodzę z pytaniem, bo zaobserwowałam to na wielu kanałach , ze vlogerki często pokazują produkty dosyć drogich marek, np kosmetyki, produkty użytku domowego.... jednocześnie maja ogromy chlew w domu, aż razi to w oczy, same tez z półmetrowym odrostami, tłustymi włosami .... was tez to odstrasza ? Ja nie mam nikogo w swoim otoczeniu, kto żyje w takich brudnych wnętrzach , ogólnie wyglada na średnio ogarniętego i nie ogarnia podstawowych obowiązków typu zrobienie obiadu czy posprzątanie w domu, sweet focie w brudnych lustrach .... mnie to na prawdę odstrasza ... może jestem dziwna, ale ogarnięcie mieszkania to godzina roboty , prysznic 15 min.... to chyba nie jest aż tak pracochłonna praca , by nie starczyło czasu na podstawowe czynności. Jak widze kobusowa zmarnowana życiem , wiecznie narzekającą na wszystko , olke rutkę reklamująca termomixa za 6 tys a w domu sajgon tragiczny , wszystko brudne , ona tez taka rozmamłana , szuszolinde wiecznie w dresach , z pryszczami i oklapnietymi włosami to serio nic bym nie kupiła z ich polecenia, większość vlogerek wyglada na mocno zapuszczone 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×