Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
19beata81

Jak się pozbyć cellulitu?

Polecane posty

Dziewczyny, czy udało Wam się pozbyć cellulitu? Jeżeli tak, to jak Wam się to udało osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie sprawdziło się połączenie diety i ćwiczeń. na efekty musiałam trochę poczekać, ale w końcu udało mi się pozbyć cellulitu, odpukać od kilku miesięcy nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenia + pielęgnacja, która stymuluje pracę naszych mięśni! 🙂 Serdecznie polecam produkty od marki
Efetima!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też byłam na diecie, ćwiczyłam, ale również zdecydowałam się na serię zabiegów, które pozwoliły mi skutecznie usunąć cellulit. Dodatkowo przyjmuje teraz naturalne suplementy dla wzmocnienia efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczyć, ćwiczę, ale diety jako takiej nie mam. Nic zapiszę się do dietetyka i zobaczymy. A na jakim zabiegu byłaś i co to za suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba usunięto mój poprzedni wpis. miałam 5 powtorzeń w tej klinice vesuna z krk, ale ilość jest dobierana indywidualnie. suplementy faktycznie pomagają :) najważniejsze, że pozbyłam się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 słodyczy + ćwiczenia + picie wody + dieta = utrata cellulitu 😄 Można by było zastosować jakieś zabiegi, aby przyśpieszyć proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×