Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
avada6kedavra

Czy to był piorun sycylijski? :D

Polecane posty

Szłam sobie chodnikiem, tak na obrzeżach miasteczka. Wokół pustki - na ulicy zero aut, na tym chodniku zero ludzi, tylko ja.
Idę tym chodnikiem (po mojej lewej stronie zaraz ulica) i naprzeciwko mnie jechało z góry auto (w moim kierunku). Po chwili zauważyłam kątem oka, że to auto zjeżdża niepokojąco na lewy pas (czyli w moją stronę), jakby chciał kogoś wyprzedzać, tylko że żadnych innych aut nie było. Patrzę na kierowcę, a ten taki wgapiony we mnie i jakby gościa zamurowało - obie ręce u góry na kierownicy, ale głowa skierowana wprost na mnie, patrzy mi w oczy (a oczy miał wielkie jak 5 zł), szczęka opadnięta... I patrzy na mnie jakby ducha widział, w bezruchu. Auto zjeżdża mu samo na lewy pas i całe szczęście, że obok niego siedział kolega - szarpnął kierownicą za niego, żeby to auto wyprostować. A gość się gapił jak zahipnotyzowany i jeszcze chwila, a by wjechał w żywopłot kawałek za mną, gdyby nie ten kolega.

To ten słynny piorun sycylijski, zauroczenie od pierwszego wejrzenia? 😄 Co sądzicie, Panie i Panowie? 😄
Byłam dosyć wylaszczona, bo ciepło było, więc ubrałam moją ulubioną ...enkę i czułam się w niej jak milion dolców 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idż do Matki Bożej moje drogie dziecko.

Nie kuś ludzi na pokuszenie suokieneczką, bo jesteś przeznaczona dla jednego mężczyzny, inaczej sploniesz w ogniu piekielnym.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżona zostałaś. Co powinno być w twoim wychowaniu podaje ci nieznany człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, łink napisał:

jessuu co za zyeb cpią za duzo i potem kurrfa odprdalaja a udaja inteligentnych zyeby yepane w dupe

Skoro jesteś taki mądry kłapouchy, to dlaczego nie pozostałeś w milczeniu ?  Jedna z dosyć wyrazistych konkluzji dla mądrych o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×